Порошенко скликає Раду реформ щодо податкових змін

Президент України Петро Порошенко ініціював на цьому тижні засідання Національної ради реформ щодо змін до податкового законодавства
Depo.Гроші
7 грудня 2015 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це під час погоджувальної ради в парламенті повідомив представник президента у Верховній Раді Степан Кубів, передає depo.ua.

"Зроблю все можливе, щоб прем’єр-міністр, міністри, голови фракцій, керівники комітетів, громадських організацій знайшли компроміс щодо податкового законодавства. Зі свого боку, готовий підписати податкові зміни, щоб чинний бюджет ухвалювався на новій податковій базі", – процитував Кубів президента.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів пообіцяв 9 грудня направити узгоджені законопроекти про держбюджет і податкову реформу в парламент Концепція податкової реформи від Мінфіну, зокрема, передбачає встановлення єдиної ставки 20% для податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Водночас  голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна вважає, що такий документ лише погіршить стан бізнесу і економіки загалом.

За даними depo.ua, cуперечливі податкові документи спробують об’єднати в один законопроект під егідою президента України Петра Порошенка.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.<