ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко скасував податки на час фіналів Ліги чемпіонів

Президент Петро Порошенко підписав закони України щодо змін у Податковому ти Митному кодексах через підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018

Depo.Гроші
16 квітня 2018 14:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу голови держави.

В Адміністрації президента зазначили, що реалізація цих законів допоможе створити умови для належної організації та проведення в Україні фінальних матчів вказаних футбольних турнірів, що сприятиме створенню позитивного іміджу держави.

Зокрема, зміни до Податкового кодексу передбачають, що тимчасово звільнять від податку на доходи фізичних осіб і військового збору доходи, отримані представниками або посадовими особами асоціацій-членів УЄФА; членами делегацій – в тому числі, команд-учасників фінальних матчів; акредитованими УЄФА фізичними особами – в тому числі ЗМІ; спонсорами – крім резидентів України.

Звільняється від податку на прибуток дохід, отриманий до 26 травня 2018 року включно УЄФА і пов'язаними особами від передачі і використання комерційних прав, що стосуються проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА і матчів Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок.

Зміни до Митного кодексу дозволять тимчасово звільнити від оподаткування ввізним митом товари (крім підакцизних), які ввезуть в Україну УЄФА, уповноважені ними особи, футбольними клубами/командами та ін. Йдеться про товари, необхідних для забезпечення організації та проведення матчів – однак їх продаж заборонений.

Закон зобов'язує пропустити через митний кордон транспорт для забезпечення проведення заходів Ліги чемпіонів УЄФА в 2018 році. Митний контроль та оформлення повинні провести за місцем проведення фінальних заходів спортивних змагань.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів 2018 року відбудеться 26 травня. Фінал Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок пройде 24 травня в Києві

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.