Порошенко розповів, що є найкращою рекламою інвестиційного клімату в Україні

Позитивні відгуки інвесторів, які вже працюють в Україні, є найкращою рекламою інвестиційного клімату в державі
Depo.Гроші
11 січня 2016 20:24
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Петро Порошенко після ознайомлення з досвідом німецьких інвесторів в Україні під час відвідання ТОВ "СЕ Борднетце-Україна" на Тернопільщині, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент ознайомився з виробництвом та поспілкувався з робітниками підприємства. Він назвав роботу підприємства "добрим прикладом взаємодії місцевої влади та інвесторів".

"Інвестор має почувати себе комфортно. В таких умовах він приймає рішення про збільшення інвестицій та відкриття нових виробничих ліній", – зазначив Порошенко.

За його словами, для поліпшення інвестиційного клімату в державі вже зроблено кілька важливих кроків, зокрема в системі оподаткування.

Президент наголосив, що Україна прагне скористатися можливостями, які відкриваються із вступом у дію з 1 січня поточного року зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, і висловив переконання, що наша країна є більш конкурентоздатною з точки зору розвитку виробництв та привабливою для інвесторів у порівнянні з багатьма сусідами.

Довідка. Товариство з німецькими інвестиціями "СЕ Борднетце-Україна" – міжнародна компанія, заснована фірмою "Сумітомо Електрик Борднетце" у 2006 році. Підприємство стало системним розробником і постачальником продукції для моделей автомобілів "Фольксваген", "Шкода", "Сеат", "Ауді" та мікроавтобусів "Фольксваген". Група компаній представлена заводами і представництвами, які розташовані у різних країнах світу з понад 10 тисячами працівників.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.