Порошенко розчерком пера вирішив добити Фірташа, якого судять в Австрії

Сьогодні президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ринок природного газу"
Depo.Гроші
30 квітня 2015 20:57
ФОТО: depo.ua
Порошенко розчерком пера вирішив добити Фірташа, якого судять в Австрії
Порошенко розчерком пера вирішив добити Фірташа, якого судять в Австрії

Про це у своєму мікроблозі Twitter повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко, передає depo.ua.

"У рамках стратегічного курсу на деолігархизацію країни Президент щойно підписав Закон про ринок природнього газу", - написав він.

Нагадаємо, що згідно з цим документом, який парламент прийняв 9 квітня, українські олігархи (зокрема Сергій Льовочкін та Дмитро Фірташ) не зможуть безкоштовно користуватися газорозподільчими мережами.

Додамо, що сьогодні у Відні (Австрія) відбувається суд над Фірташем.  Він, зокрема, стверджував, що проводив таємні переговори з Петром Порошенком і Віталієм Кличком щодо їх підтримки на виборах президента і мера Києва

Довідка. суд у Відні має винести вирок щодо екстрадиції до США українського бізнесмена та голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа, якого ФБР звинувачує в корупції. Український бізнесмен був заарештований у Відні за запитом ФБР в травні 2014 року.

За даними слідства, Фірташ вів переговори з індійськими чиновниками і віддавав розпорядження про виділення їм коштів в обмін на преференції у наданні дозвільних документів. Також за його вказівкою, як стверджується, підробляли документи на передачу цих грошей з метою маскування незаконних виплат під звичайні комерційні платежі. В Австрії відкритих судових справ проти Фірташа немає.