Порошенко про послуги Коломойського: Квитки в космос скоро будуть дешевші, ніж на літак (ВІДЕО)

Ціни на внутрішні авіаперевезення завищені в рази, в основному через монополізацію ринку
Depo.Гроші
20 липня 2015 19:15
ФОТО: depo.ua
Порошенко про послуги Коломойського: Квитки в космос скоро будуть дешевші, ніж на літак (ВІДЕО)
Порошенко про послуги Коломойського: Квитки в космос скоро будуть дешевші, ніж на літак (ВІДЕО)

Про це під час засідання Ради національної безпеки і оборони щодо захисту національних інтересів України в авіаційній галузі заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент зазначив, що розгляд цього питання обумовлений неефективністю державної політики на національному ринку авіаційних перевезень, що негативно позначається на перспективах його інтеграції до європейського та міжнародного ринків.

"Але головне - потерпають прості громадяни, для яких ціни на польоти є захмарними. У світі космічний туризм скоро коштуватиме дешевше, ніж квиток на окремих внутрішніх авіарейсах в Україні", - зазначив Порошенко.

За словами президента, ціна на послуги українських авіакомпаній є досить великою порівняно з країнами Європи, де цивільна авіація - один з основних і не надто дорогих видів пересування.

Квиток у межах єврозони коштує у 2-3 рази дешевше порівняно з вартістю квитка на схожі відстані в Україні, де ціна квітка на внутрішніх лініях в одному напрямку може значно перевищувати 150 доларів США - залежно від класу салону літака.

"Гроші скажені, ціна - неадекватна. Головна причина - монополізм, який варто подолати, та недостатнє конкурентне середовище. Тому ті рішення, які сьогодні маємо ухвалити, є частиною курсу на демонополізацію. Авіаторів це теж стосується", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, що на початку липня був відсторонений  голова Державіаслужби Денис Антонюк. Тоді голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі прямо звинуватив його у відстоюванні інтересів авіакомпанії МАУ олігарха Ігоря Коломойського, яка, за словами губернатора, значно завищує вартість квитків. 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.