Порошенко подумає над підвищенням стипендій

Петиція до президента України Петра Порошенка про підвищення мінімальної академічної та соціальної стипендій до розміру прожиткового мінімуму набрала необхідні для розгляду главою держави 25 тис. підписів
Depo.Гроші
19 листопада 2015 10:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Адміністрації Президента.

"З 1.01.2016 підняти розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів установи вищої освіти до розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну людину в місяць. Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів ступеня молодшого бакалавра підняти до двох третіх розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць, як записано в п. 6 ст. 62 Закону України "Про вищу освіту" ось 01.07.2014", - йдеться в петиції.

Петиція була подана 1 вересня 2015 року. У президента є 10 днів на розгляд даної її і публікації відповіді.

Нагадаємо, що зараз, згідно з Постановою Кабінету міністрів № 797 "Про внесення зміни до постанови Кабінету міністрів № 165 визначено, що розмір мінімальної ординарної академічної стипендії становить: для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 311 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів першого-третього рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" - 622 гривні на місяць.

Більше новин економіки читайте на depo.ua.">Depo.Гроші.