Порошенко побачив, що на місцях стало більше грошей, але менше корупції

Останнім часом в рази зменшилися прояви корупційної складової та бюрократичної тяганини, з якими раніше стикалися суб'єкти місцевого самоврядування
Depo.Гроші
12 червня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив президент України Петро Порошенко сьогодні, під час засідання Ради регіонального розвитку, передає depo.ua.

"Навіть в умовах, коли є дуже складна ситуація, в умовах, коли ми, на жаль, спостерігаємо внаслідок російської агресії проти України значне падіння ВВП, при цьому фінансова база місцевих бюджетів значно зросла", - сказав Порошенко.

За його словами, перерозподіл податків на місцях значно збільшив надходження до місцевих бюджетів.

"Почав працювати новий податок. 20 років говорили про те, що фінансова база місцевих бюджетів має складатися в тому числі з урахуванням податків на нерухомість. Але зацікавлені особи постійно блокували прийняття цієї основи органів місцевого самоврядування. І лише зараз були прийняті рішення, які забезпечили збільшення бази місцевих бюджетів... Сьогодні ми можемо говорити про оцінку ефективності для місцевих бюджетів акцизу в роздрібній торгівлі... На сьогоднішній день ми можемо констатувати, що надходження від цього виду податку значно перевищують прогнозні показники", - сказав глава держави.