Порошенко каже, що відрізняється від інших фігурантів "панамського списку"

Президент України Петро Порошенко заявляє, що абсолютно прозоро і публічно передав свою компанію "Рошен" в управління Ротшильд-банку
Depo.Гроші
6 квітня 2016 09:38
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час зустрічі з провідними японськими компаніями, передає depo.ua.

"Зазвичай використовуються офшорні акаунти для мінімізації податкової бази. Цього разу все було навпаки. Після того, як я став президентом, я одразу ж заявив, що весь свій бізнес я дуже прозоро довіряю найбільшому банку - це банк Ротшильд. Цей банк не прийняв українські активи, і через це ми підготували спеціальну структуру, де ми трансформували активи, і  вони погодилися управляти просто на сліпу довіру моїми основними активами, аби можна було відділити бізнес від моїх політичних дій на час, поки я президент. Це прозорий процес, це нормальний процес.  Я зробив це не для мінімізації податків. Це була цілком публічна дія", - запевнив Порошенко. 

Він додав, що компанія Ротшильд не отримала від України жодних коштів. "Це просто було прозоре відділення бізнесу від українського президента, аби не було жодного політичного впливу. Це нормальна процедура. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів панамського списку", - сказав глава держави. 

"Єдина мета - створення такого трасту - переведення моїх активів банку з гарною репутацією. Це був просто процес передачі. Якщо ви знайдете другу людину, що вчинила так - це буде доказом прозорості моїх дій", - резюмував Порошенко.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші