Порошенко доручив профінансувати будівництво "дороги дружби" з Болгарією та Румунією

Президент України Порошенко доручив підготувати зміни до держбюджету для фінансування будівництва транспортного коридору "Одеса-Рені"
Depo.Гроші
7 липня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави заявив сьогодні під час спільного брифінгу з президентом Болгарії, передає depo.ua.

"Я дав доручення підготувати проект змін до закону про державний бюджет України, думаю, що завтра в Одесі мені вдасться його презентувати. Зміна в закон буде полягати в тому, що в результаті рішучих дій щодо наведення порядку на митниці ми зможемо збільшити надходження до державного бюджету , і частина цих надходжень буде спрямована на будівництво дороги як фінансування з української сторони ", - заявив Порошенко.

Він заявив, що ця дорога, яка зв'яже Одесу, Болград і Рені, стане потужним транзитним коридором на Румунію і через Румунію на Молдову.

"Ми домовилися, що ми проведемо переговори, і з допомогою наших болгарських і румунських партнерів нам вдасться залучити кошти ЄС, засоби Болгарії, кошти Румунії. І тут справа не тільки в коштах, тому що шлях повинен стати символом нашої дружби. Упевнений в тому, що все у нас вийде ", - зазначив президент.

"В дорозі дружби між Україною, Болгарією та Румунії я бачу виключне значення для покращення торгівельних відносин з країнами, впровадження з 1 січня 2016 року поглибленої, всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС", - резюмував Порошенко.

Нагадаємо, раніше Україна та Болгарія домовилися про будівництво переправи через Дунай. Сторони попередньо обговорили можливість залучення фондів ЄС.