Порошенко домовився з прем'єром Канади швидше створити Зону вільної торгівлі

Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер по телефону домовилися пришвидшити процес перемовин щодо Зони вільної торгівлі
Depo.Гроші
19 червня 2015 20:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Співрозмовники наголосили, що підписання ЗВТ між Україною та Канадою стане позитивним сигналом для інвесторів та бізнесу в обох країнах, а також поглибить двосторонні відносини.

"Стівен Гарпер високо оцінив зусилля української влади і зокрема президента на шляху до реформування України. Він запевнив у готовності допомагати в мобілізації міжнародної політичної і економічної підтримки України", - зазначили в прес-службі.

Президент України також подякував Стівену Гарперу за його візит до України напередодні Саміту "Великої сімки", що відбувся в Німеччині 7-8 червня.

"Це був дуже успішний і символічний візит, який засвідчив солідарність Канади та міжнародної спільноти із Україною", - наголосив Порошенко.

Співрозмовники обмінялись думками щодо результатів Саміту "Великої сімки", де було чітко задекларовано підтримку України та готовність посилити санкції проти Росії у випадку подальшого порушення Мінських домовленостей.

Український лідер поінформував Стівена Гарпера про результати зустрічі із Групою на підтримку України на рівні послів та дипломатичних представників, створену відповідно до Декларації лідерів "Великої сімки".

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сподівається, що переговори про зону вільної торгівлі з Канадою завершяться за три місяці