Порошенко анонсував велику приватизацію

Велика приватизація повинна стартувати в Україні вже наступного місяця, її завдання - привернути інтерес потенційних інвесторів
Depo.Гроші
16 вересня 2016 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це сказав президент України Петро Порошенко в ході виступу на конференції "Ялтинська європейська стратегія", пише depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Вже наступного місяця розпочнеться масштабна приватизація в Україні: об'єкти енергетики, Одеський припортовий завод, інші об'єкти", - сказав Порошенко.

На думку глави держави, приватизація - це один із основних способів залучення прямих іноземних інвестицій, на які розраховує Україна. 

Нагадаємо, на початку вересня Кабінет міністрів України оприлюднив перелік підприємств, що підлягають приватизації у 2016-2017 роках, який включає понад 10 морських і річкових торговельних портів, близько 20 шахт, понад 10 енергогенеруючих та енергорозподільчих компаній, а також Об'єднану гірничо-хімічну компанію (ОГХК), завод "Електроважмаш", Одеський припортовий завод, підприємство "Сумихімпром" і держпідприємство "Турбоатом". 

18 липня конкурс з продажу ОПЗ провалився: жодна компанія не подала заявку для участі в ньому. Тоді стартова ціна пакета акцій заводу була  13,2 млрд грн.

21 липня Гройсман пообіцяв кращий конкурс з продажу ОПЗ.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.