Поради практика: як бізнесменам вийти зі складних ситуацій та перейти від виживання до розвитку?

За дослідженнями у першому кварталі 2015 року, 85% українських підприємців вважають, що бізнес-клімат в країні погіршується з кожним роком без перспективи поліпшення
Depo.Гроші
13 травня 2015 17:22
ФОТО: depo.ua
Поради практика: як бізнесменам вийти зі складних ситуацій та перейти від виживання до розвитку?
Поради практика: як бізнесменам вийти зі складних ситуацій та перейти від виживання до розвитку?

Йти з бізнесу або грамотно грати картами, які є у нас на руках? Відповіді на це та багато інших питань можна буде отримати від практикуючого бізнесмена, маркетолога Андрія Длігача 16 травня на форумі «Новий маркетинг і вирішення складних завдань».

Більшість інструментів і результатів досліджень, що подаються на форумі, недоступні у відкритому форматі і не показується на відкритих заходах.

На форумі буде WORKSHOP, на якому кілька учасників зможуть знайти рішення маркетингових проблем для своїх компаній і отримати рекомендації від Андрія Длігача.

Форум "Новий маркетинг і вирішення складних завдань" 16 травня - це:

* Презентація 21 ключового рішення, які повинні бути прийняті в рамках маркетингової стратегії в 2015 році

* Опрацювання 3 стратегічних інструментів та 4 інструментів тактичного маркетингу.

* Практична робота у форматі workshop.

* Кейси, приклади рішень, що були прийняти компаніями в складних умовах або в умовах амбітних завдань, а також результати впровадження таких рішень.

Приклади будуть приводитися з практики України та ближнього зарубіжжя (експорт). Основний акцент - середній бізнес, але також будуть розбиратися приклади малого та великого бізнесу.

Кейси за сферами діяльності: роздрібна торгівля, фінансові та нефінансові послуги, виробництво продуктів харчування та інших споживчих товарів, промислова продукція.

На форумі «Новий маркетинг і вирішення складних завдань» Ви дізнаєтесь:

1. Як перейти від виживання до розвитку

2. Що відбувається з поведінкою клієнтів і що потрібно змінити в бізнес-підходах

3. Які інструменти маркетингу працюють в 2015 році і до чого готуватися в 2016 році

4. Як вирішувати складні бізнес-завдання, коли шаблонні рішення не працюють

Зареєструватися можна прямо зараз, перейшовши за посиланням //goo.gl/9RX70w

Спікер форуму - професійний маркетолог і успішний практик – Андрій Длігач. Вчитися потрібно у практиків! За 20 років практики його порадами успішно скористалися більш ніж 1500 компаній на території України та країн СНД. Кожне його слово наповнене унікальною мотивуючої енергетикою.

Щорічний рейтинг Ukrainian Marketing Awards визнав Андрія Длігача найкращим маркетинг-тренером України. Генеральний директор групи компаній Advanter Group, провідний експерт Української Асоціації Маркетингу, автор 8 книг з питань бізнесу, кандидат економічних наук; керівник курсів «Стратегічне управління» та «Стратегічний маркетинг» в бізнес-школі «МІМ-Київ».

Автор першого в Україні он-лайн курсу («Бренд-менеджмент», більше 8000 слухачів). Член журі багатьох профільних міжнародних конкурсів Андрій Длігач допоможе вам поглянути на маркетинг по-новому.

Дата - 16.05.2015

Час - з 11:00 - 15:20

Місце проведення: Бізнес-центр 101 TOWER, вул. Льва Толстого, 57.

Кількість місць обмежена!

Попередня реєстрація обов'язкова.

Додаткова інформація за телефоном: +38 (097) 987-73-68

Мітки: тренінги