Популярно про поліграфію через Інтернет

Очікується, що близько 28% всіх поліграфічних замовлень в світі в 2016 році надходитиме через Інтернет
Depo.Гроші
18 липня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua
Популярно про поліграфію через Інтернет
Популярно про поліграфію через Інтернет

І в нашій країні частка поліграфічних замовлень через Інтернет постійно збільшується, незважаючи на загальне падіння обсягів поліграфічного виробництва.

1. В Україні працює велика кількість Інтернет-магазинів поліграфії, частина з яких залучають замовлення та перерозміщують їх на підприємствах офсетного друку.

Окремі агрегатори поліграфічних замовлень через Інтернет формують готові спуски (прототипи друкованих аркушів) і передають їх до друкарень. Виняток з правил -- власник Інтернет-магазину «Поліграфія Онлайн» Всеукраїнська Мережа Друкарня «Вольф», яка є найбільшою друкарнею комерційного друку в Україні і успішно співпрацює з замовниками як в онлайн, так і в офлайн.

2. На «Поліграфії Онлайн» враховані інтереси як кінцевих користувачів (сегмент В2С), так і корпоративних клієнтів та посередників (сегмент В2В). До перших виявляють лояльне ставлення - наприклад, передруковують за свій рахунок наклади, навіть якщо у браці винен клієнт. До послуг кінцевих замовників - цілодобова підтримка оффлайн та зручна платіжна система (Wayforpay).

А посередники та корпоративні клієнти отримують значні знижки (до 40% на окремі категорії товарів), додаткові бонуси за певних обсягів, безкоштовну доставку комплексних замовлень.

Популярно про поліграфію через Інтернет - фото 1

3. У «Поліграфії Онлайн» можна замовити будь-яку типову поліграфічну продукцію: візитівки, флaери, листівки А5 і А4, євроконверти, хенгери, листівки, плакати, пластикові картки.

На початку літа 2016 р. в «Поліграфії Онлайн» з’явилася можливість замовляти сувенірну продукцію. Користувачі «Поліграфії Онлайн» можуть замовити п’ять нових категорій продуктів: покажчики й таблички, наклейки, ексклюзивні вінілові магніти, брендовані флешки та запальнички!

4. У квітні 2016 р. виробничий майданчик Друкарні «Вольф» переїхав з вул. Сирецька на вул. Маршала Гречко. В інтересах клієнтів «Поліграфії Онлайн», які вивозять продукцію самостійно, Інтернет-магазин оголосив про безкоштовне доставляння поліграфії по Києву.

5. «Поліграфія Онлайн», крім «Конструктора», надає можливість замовити виготовлення макета на Біржі дизайну.

6. «Поліграфія Онлайн» постійно радує шанувальників яскравими та різноманітними акціями, приємними сюрпризами.

Наприклад, нещодавно було оголошено про безпрецедентну акцію «Спеціальна пропозиція літа»: друк 1000 флаєрів за 299 грн на матовому крейдованому папері масою 115 г/м².

7. Незабаром на регіональних ринках Німеччини та Польщі (де Міжнародна Мережа Друкарня «Вольф» вже має офіси) буде створено сервіси, аналогічні «Поліграфії Онлайн», адаптовані до місцевих умов.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.