Попри ембарго Росія суттєво збільшила експорт свого пива в Україну

Незважаючи на введене Україною ембарго на російську продукцію, Росія збільшила поставки пива в 2016 році в три рази за рахунок окупованих територій Донбасу
Depo.Гроші
13 вересня 2016 08:34
ФОТО: depo.ua

На частку України в структурі експорту російського пива за підсумками півріччя припало більше 60%, а обсяг поставок на територію України збільшився більш ніж в три рази, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

Основна частина припала на продукцію "Очаково", "Липецкпиво" і Московської пивоварної компанії (МПК).

Співрозмовник видання пояснив поставки підписаними в цьому році контрактами з чотирма великими компаніями з окупованих районів Донецької та Луганської областей: "Ми доставляємо їм продукцію самовивозом".

За словами менеджера "Липецкпива", в тих же регіонах присутня також продукція "Очаково" і МПК.

Опитані виданням міжнародні виробники пива Efes, Carlsberg, Anheuser-Busch InBev і Heineken заявили, що не возять продукцію з Росії в Україну.

За інформацією директора ЦІФРРА Вадима Дробиз, крім пива на непідконтрольні владі України території поставляються і інші російські алкогольні товари, зокрема горілка і вино. "Це роблять ті компанії, які або вже знаходяться під санкціями, як, наприклад, кримська "Масандра", або ті, хто не боїться під них потрапити", - каже Дробиз.

Ембарго діє з 10 січня 2016 року і в даний час його термін встановлений до 31 грудня 2017 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші