Половину грошей, які Гонтарева дала "Дельта-банку", розікрали

Збанкрутілий наразі "Дельта-банк" протягом 2014 року отримав від Національного банку України рефінансування в обсягах близько 10 млрд грн, однак понад 4 млрд грн з цієї суми були переведені в іноземну валюту – 553,3 млн дол. - і виведені за кордон
Depo.Гроші
12 липня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать матеріали відповідного досудового розслідування, повідомляє depo.ua з посиланням на "Лівий берег".

За версією слідства, ці кошти були перераховані з рахунків дюжини пов'язаних між собою українських суб'єктів господарювання, окремі посадові особи яких одночасно є співробітниками АТ "Дельта-банк", нібито на виконання раніше укладених договорів.

Слідчий відділ управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, Генпрокуратури проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12014100000000703, за фактами незаконного заволодіння та розтрати службовими особами АТ "Дельта-банк" у співучасті з службовими особами Національного банку, Державної іпотечної установи та іншими особами, протягом 2014-2015 років.

Згідно з ухвалою Печерського райсуду Києва, йдеться про розкрадення державних коштів в особливо великих розмірах, ухиляння від сплати податків і легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинення в особливо великому розмірі за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст.209 Кримінального кодексу України. (З ухвали Печерського районного суду від 22.01.2016).

Нагадаємо, що Національний банк України під час надання 10 млрд рефінансування "Дельта-банку" вже очолювала Валерія Гонтарева.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші