Покупці елітної нерухомості. Хто вони?

Останнім часом оголошень про продаж або оренду елітного житла в столицях країн СНД з'явилося більше. Але, ціни на таку нерухомість просто захмарні
Depo.Гроші
17 лютого 2015 10:55
ФОТО: depo.ua
Покупці елітної нерухомості. Хто вони?
Покупці елітної нерухомості. Хто вони?

Звідки такий попит? Хтось все-таки купує квартири і будинки, що коштують нечуваних грошей.

Тільки людина, яка отримує дуже великий дохід, може дозволити собі купити квартиру в елітному будинку. Зазвичай це досить відомі особистості, що займають високе положення в суспільстві. І до здійснення покупки дорогої житлової площі їх, до всього іншого, штовхає бажання підкреслити свій високий статус.

Звичайно, про те, коли і за скільки була придбана нерухомість «люкс», трезвонити ніхто не поспішає. Більшість процвітаючих громадян не бажають афішувати інформацію щодо цього. Часом навіть ріелторам до останнього моменту невідомо, кому вони надають свої послуги. Подібні угоди суворо конфіденційні.

Але все ж інформація просочується, так чи інакше. І можна говорити, що елітні квартири та інша подібна нерухомість, в першу чергу, цікавить сімейних людей у віці від 35-40 років. Але також купують елітне житло і більш молоді люди без дружин і дітей. В основному, покупці - чоловіки, причому серед них чимало охочих перебратися до столиці зі своїх рідних міст. Дороге житло цікавить чиновників, банкірів, великих підприємців, відомих особистостей зі світу кіно і шоу-бізнесу.

Зрозуміло, житло класу «люкс» комфортне, стильно оформлене і безпечне. Але купується воно не тільки для задоволення витонченого смаку. Відзначимо той факт, що деякі покупці купують квартири в дорогих ЖК з метою інвестування. Жити в цих квартирах вони не збираються. До того ж, цілком можуть мати нерухомість за кордоном. Інвестиції в нерухомість вважаються дуже перспективними, особливо з урахуванням того, що ціна квадратного метра постійно зростає. І все-таки, основна маса, яка купує дорогі будинки і квартири, - майбутні мешканці елітних апартаментів. Звідси випливає, що до якості споруди житла, планування, інфраструктури району будуть пред'являтися дуже суворі вимоги.

Отже, великі ціни не відлякують охочих придбати розкішну житлову площу. І покупці знаходяться завжди, незважаючи на високу вартість елітних об'єктів. Таким чином, можна прогнозувати стабільність високого попиту на дорогі заміські будинки і квартири в новобудовах «люкс».

За матеріалами: ЖК «Совські ставки»