Поки шахтарі пікетують адміністрацію Порошенка "ДНР" закриває 19 шахт Донбасу

Терористичне угрупування "ДНР" заявило про закриття вугільних підприємств на території, яку контролюють бойовики-сепаратисти
Depo.Гроші
23 квітня 2015 06:57
ФОТО: depo.ua

19 вугільних підприємств будуть законсервовані. Про це повідомив "в.о. міністра вугілля та енергетики" Руслан Дубівський, передає depo.ua з посиланням на "Новости Донбасса".

Як заявили в угрупованні, "документ" найближчим часом буде винесено на розгляд так званої "Ради міністрів", а раніше, за даними бойовиків, вона вже отримала якесь схвалення від неіснуючих профспілок. Список шахт, що підлягають консервації, ще не озвучується.

Нагадаємо, вчора понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі.

Крім того вони частково паралізували рух транспорту на центральних вулицях Києва.

Очевидці повідомляли, що шахтарі, рухаючись в бік Кабіну та Верховної ради України, скандували "Слава ЛНР і ДНР", а також мало не побили волонтерів.

А вже під вечір під будівлею Міністерства енергетики та вугільної промисловості України в Києві, де проходив мітинг шахтарів, сталася бійка.

Згодом людина Ахметова - голова профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що завтра мітингувати до Києва готові приїхати ще 10 тисяч шахтарів.

Читайте також: Ахмєтов пішов у наступ на Порошенка