Поїзду Маріуполь - Севастополь дозволили покататися ще п'ять днів

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» вирішила скасувати поїзд Маріуполь - Севастополь з 14 грудня
Depo.Гроші
9 грудня 2014 16:36
ФОТО: depo.ua
Поїзду Маріуполь - Севастополь дозволили покататися ще п
Поїзду Маріуполь - Севастополь дозволили покататися ще п'ять днів

Про це на брифінгу повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Ігор Бреус, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«У зв'язку зі зниженням пасажиропотоку, було прийнято рішення з 14 грудня цей потяг скасувати», - сказав він.

Бреус уточнив, що раніше цей поїзд курсував у напрямку Донецьк - Севастополь, але пізніше, з метою забезпечення безпеки пасажирів, його рух було обмежено Костянтинівкою (Донецька область).

Він зазначив, що з погіршенням умов на прилеглій території, де проходить антитерористична операція, у листопаді був змінений маршрут цього поїзда сполученням Маріуполь - Волноваха - Севастополь з курсуванням через день.

Бреус підкреслив, що у зв'язку з відміною поїзда Маріуполь - Севастополь пасажири можуть скористатися поїздами Київ - Маріуполь і Маріуполь - Харків з пересадкою в Запоріжжі на потяги, що курсують у Сімферополь (Крим).

Як повідомляв ДеПо, з 2 грудня почав курсувати потяг Маріуполь - Севастополь. Відомо, що за роки незалежності України поїзди з Маріуполя до Криму ніколи не курсували.

У свою чергу міністр МВС Арсен Аваков вимагав від Міністерства інфраструктури заборонити курсування поїзда Маріуполь - Севастополь.