Під Нацбанк мітингувальники прикотили «золотий» сміттєвий бак і вимагають відставки Гонтаревої

Під стінами Національного банку України в черговий раз зібралися протестувальники. Вони вимагають від Нацбанку змінити валютну політику, а його главу відправити у відставку
Depo.Гроші
25 лютого 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
Під Нацбанк мітингувальники прикотили «золотий» сміттєвий бак і вимагають відставки Гонтаревої
Під Нацбанк мітингувальники прикотили «золотий» сміттєвий бак і вимагають відставки Гонтаревої

Протестувальники критикують нинішню валютну політику Нацбанку, а також вимагають звільнити з посади голову фінансового регулятора Валерію Гонтареву, передає depo.ua.

Крім того, учасники мітингу вимагають керівництво Нацбанку піти їм назустріч і закріпити старий курс гривні до долара.

Відзначимо, що активісти заявляють, що запропонований меморандум про реструктуризацію валютних кредитів не вирішує проблеми позичальників, оскільки гривня девальвувала вже настільки, що продовжувати виконувати зобов'язання за кредитами стало просто неможливо.

Також навпроти будівлі НБУ встановлена ​​машина з гучномовцями, з яких звучить критика на адресу керівництва країни і Нацбанку.

Біля Нацбанку учасники мітингу встановили сміттєвий контейнер, пофарбований в золотистий колір, і бочки, в які барабанять мітингувальники.

Нагадаємо, перші акції протесту під стінами НБУ почалися ще навесні минулого року і періодично тривають донині. За цей час був прийнятий «Закон про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», але учасники акції протесту заявляють, що банки продовжують тиск і відбирають у позичальників майно.

Як повідомляв depo.ua, 19 лютого біля будівлі Національного банку України відбулася протестна акція, учасники якої вимагали відставки голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Також тоді мітингувальники принесли труну для глави НБУ.

Відзначимо, що курс долара в обмінних пунктах України сьогодні, 25 лютого, досяг у купівлі 34 гривні, у продажу - 39. Євро, в свою чергу, купити можна за 45 грн за 1 євро, продати - за 39 грн.

Фото: Кирило Чуботін/depo.ua