За старими жетонами і талонами в Києві можна їздити до 1 квітня

КМДА надала пасажирам київського комунального транспорту можливість протягом лютого здійснювати проїзд у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці за раніше придбаними за попередньою вартістю жетонами і разовими квитками старого зразка без доплати
Depo.Гроші
6 лютого 2015 14:24
ФОТО: depo.ua
За старими жетонами і талонами в Києві можна їздити до 1 квітня
За старими жетонами і талонами в Києві можна їздити до 1 квітня

Протягом березня поточного року пасажирам надається право обміняти раніше придбані жетони і разові квитки старого зразка на нові пропорційно встановленого розміру тарифу або з відповідною доплатою, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

«Починаючи з 1 квітня 2015 року, раніше придбані жетони і разові квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються», - зазначили в прес-службі.

До того ж пасажирам надається право здійснювати проїзд у метрополітені за придбаними раніше за попередньою вартістю поїздками на пластикових безконтактних картках протягом шести місяців з дати їх придбання.

«Пластикова безконтактна картка є проїзним документом без обмеженого терміну використання, яку можна повернути в будь-який час і отримати її заставну вартість за умови, що карта придатна для подальшого використання (неушкоджена, недеформована, чиста, без написів)», - повідомили в КМДА.

Однак вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій картці, не повертається.

У свою чергу, як повідомили depo.ua в прес-службі КП «Київський метрополітен», з 7 лютого в метрополітені буде припинений продаж жетонів блакитного кольору і введені в обіг зелені жетони.

Як повідомляв depo.ua, нові тарифи на перевезення пасажирів у міському громадському транспорті почнуть діяти з суботи, 7 лютого 2015 року. Згідно з документом, вартість однієї поїздки на автобусі, трамваї, тролейбусі або фунікулері складе 3 гривні. Вартість разового квитка на перевезення міською електричкою, яка працює у звичайному режимі руху, встановлена у розмірі 4 гривень. Вартість поїздки в метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) складе 4 гривні.

Нагадаємо, раніше мер Києва і глава КМДА Віталій Кличко заявляв, що вартість проїзду в громадському транспорті підвищиться з 9 лютого.