Пивоварський: "Укрзалізниця" стане акціонерною компанією без "князівств"

Щоб подолати корупцію, "Укрзалізницю" зроблять акціонерною компанією, до якої можуть увійти іноземці
Depo.Гроші
20 серпня 2015 00:16
ФОТО: depo.ua

Про це  заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, передає повідомляє depo.ua з посиланням на "5 канал".

""Укрзалізниця" корпоратизується, це означає, що не буде більше регіональних князівств, не буде королівств, буде одна-єдина публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця". Система управління змінюється. Роль генерального директора змінюється. На сьогодні генеральний директор має практично абсолютні повноваження. Після корпоратизації більш активною буде роль правління, це більш колегіальний орган. Генеральний директор також буде членом правління і головою правління", - розповів він.

Крім того, міністр повідомив, що після корпоратизації одразу буде оголошено конкурс. До складу правління, з його слів, люди увійдуть на конкурсних засадах. "У правління будуть входити також незалежні члени. І я не здивуюся, якщо деякі з них будуть іноземцями з досвідом або німецької залізниці, або австрійської, або польської, або литовської, або ще якоїсь", - додав Пивоварський.

Нагадаємо, нещодавно член громадської ради при Міністерстві інфраструктури України Віталій Руденко заявив, що державна адміністрація залізничного транспорту України "Укрзалізниця" займає одне з перших місць у країні за рівнем корупції.

Більше економічних новин читайте у розділі Гроші.