"У міністра АПК Павленко появився позитивный кейс – "Укрспирт" - експерт

Збитковий у минулому році "Укрспирт" за першу половину 2015 року домігся прибутковості
Depo.Гроші
17 липня 2015 11:34
ФОТО: depo.ua

Політолог Вадим Карасьов вважає, що позитивний фінансовий результат роботи ДП "Укрспирт" у січні-червні 2015 року - наслідок правильного кадрового рішення Кабінету міністрів, повідомляє depo.ua з посиланням на "Главред".

"Той факт, що держпідприємство, обтяжене колосальними збитками за станом на кінець 2014 року, вже в першому півріччі 2015-го зуміло спрацювати з прибутком, може говорити тільки про одне: на підприємстві правильно підібраний топ-менеджмент. Тепер у міністра АПК Павленка є позитивний кейс під назвою "ДП "Укрспирт", який він може сміливо застосовувати на інших держпідприємствах, які потребують антикризового управління. Інвестиційна привабливість України від цього тільки посилиться", - зазначив Карасьов.

Вчора ДП "Укрспирт" озвучило підсумки роботи у першому півріччі 2015 року: очікуваний прибуток підприємства становив 86 млн грн, що на 175% перевищило показники першого півріччя 2014 року.

Нагадаємо, в грудні 2014 року екс-директору ДП "Укрспирт" Михайлу Лабутіну було висунуто підозру у розтраті 172,5 млн грн з рахунків ДП "Укрспирт" і ухиленні від сплати податків на суму 28,2 млн грн. Після чого Лабутін втік.

29 грудня 2014 р. в.о. директора ДП "Укрспирт" призначений Роман Іванюк.

Мітки: