Пікетники залишаються під Нацбанком на ночівлю

Акція протесту буде продовжена і частина протестуючих залишиться ночувати в урядовому кварталі
Depo.Гроші
16 грудня 2014 17:47
ФОТО: depo.ua
Пікетники залишаються під Нацбанком на ночівлю
Пікетники залишаються під Нацбанком на ночівлю

Про це повідомив один з переговірників від протестуючих під Національним банком - адвокат Анатолій Башловка, передає ДеПо з посиланням на «Апостроф».

Відносно результатів переговорів пан Башловка повідомив, що в Нацбанку їм пообіцяли протягом трьох днів видати постанову з роз'ясненням комерційним банкам щодо мораторію на конфіскацію квартир через неможливість людей виплачувати кредити.

Також в держструктурі пообіцяли не вносити законопроекти, що стосуються вкладників різних банків, без їх обговорення з громадськістю. «Нацбанк готовий підтримати ті законопроекти, які ми їм передали», - заявив Башловка.

Зокрема, ці документи стосуються реструктуризації боргу, заборони відбирання заставного майна. Крім того, в Нацбанку також пообіцяли вести далі переговори з МВФ про списання частини боргів України, що дозволить знайти вихід з кризового становища. «Ми допоможемо тиснути Нацбанку на МВФ», - пообіцяв Башловка.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні вкладники і позичальники пікетували Нацбанк и Кабінет Міністрів з вимогою змінити курсову політику Національного банку України.