Піде під суд мер Чернігова, через якого багато людей не отримали житла

Прокуратура Чернігівської області направила в Деснянський райсуд Чернігова обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо міського голови Чернігова Олександра Соколова, якого підозрюють у службовій недбалості при перерахуванні 4,7 млн грн бюджетних коштів на закупівлю житла
Depo.Гроші
14 квітня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

"Правова кваліфікація вчиненого злочину, відповідно до обвинувального акта - ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки)", - йдеться в повідомленні

Направленню справи до суду передувало завершення досудового розслідування та ознайомлення з матеріалами підозрюваного і його захисників.

У прокуратурі нагадали, що кошти за державною програмою "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" були оплачені виконкомом Чернігівської міськради за об'єкт, який не відповідав передбаченим законодавством вимогам за ступенем будівельної готовності (був готовий на 22% замість передбачених постановою Кабінету міністрів України від 75% і більше).

"Надалі через банкрутство підприємства-забудовника будинок не добудований, державні гроші втрачені, а громадяни, які гостро потребують державної захисту, з-за цих незаконних угод залишилися без житла", - пояснили в прокуратурі.