Перед святами Порошенко доручив припинити віялові відключення світла

Президент України Петро Порошенко поставив перед міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним завдання відновити у повному обсязі енергопостачання населення та промислових підприємств
Depo.Гроші
28 грудня 2014 17:30
ФОТО: depo.ua
Перед святами Порошенко доручив припинити віялові відключення світла
Перед святами Порошенко доручив припинити віялові відключення світла

Про це голова держави сказав, заслухавши доповідь Демчишина, про вихід з ладу 6-го енергоблоку Запорізької АЕС у зв'язку з пошкодженням трансформатора, повідомляє depo.ua з посиланням на президентську прес-службу.

«Я вважаю неприпустимим подальше продовження практики віялових відключень електроенергії, особливо напередодні свят», - зазначив Порошенко.

Він доручив уряду вжити всіх заходів для припинення віялових відключень і доповісти про результати.

Міністр енергетики та вугільної промисловості сказав президенту, що в сформованій ситуації необхідно забезпечити імпорт електроенергії. А Порошенко підкреслив, що цим має займатися виключно державне підприємство без всіляких посередників.

Що ж стосується 6-го енергоблоку ЗАЕС, то Демчишин доповів, що він зупинений через технічну проблеми, яка буде вирішена протягом декількох днів.

Як повідомляв depo.ua, з початку грудня через нехватку палива на українських ТЕС в регіонах почалися віялові відключення електрики. Люди сиділи без світла по кілька годин на добу. А на цьому тижні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що відключення світла буде регулярно відбуватися під час похолодань.