Перед святами Порошенко доручив припинити віялові відключення світла

Президент України Петро Порошенко поставив перед міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним завдання відновити у повному обсязі енергопостачання населення та промислових підприємств
Перед святами Порошенко доручив припинити віялові відключення світла
Перед святами Порошенко доручив припинити віялові відключення світла

Про це голова держави сказав, заслухавши доповідь Демчишина, про вихід з ладу 6-го енергоблоку Запорізької АЕС у зв'язку з пошкодженням трансформатора, повідомляє depo.ua з посиланням на президентську прес-службу.

«Я вважаю неприпустимим подальше продовження практики віялових відключень електроенергії, особливо напередодні свят», - зазначив Порошенко.

Він доручив уряду вжити всіх заходів для припинення віялових відключень і доповісти про результати.

Міністр енергетики та вугільної промисловості сказав президенту, що в сформованій ситуації необхідно забезпечити імпорт електроенергії. А Порошенко підкреслив, що цим має займатися виключно державне підприємство без всіляких посередників.

Що ж стосується 6-го енергоблоку ЗАЕС, то Демчишин доповів, що він зупинений через технічну проблеми, яка буде вирішена протягом декількох днів.

Як повідомляв depo.ua, з початку грудня через нехватку палива на українських ТЕС в регіонах почалися віялові відключення електрики. Люди сиділи без світла по кілька годин на добу. А на цьому тижні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що відключення світла буде регулярно відбуватися під час похолодань.