Пацкан назвав терміни аудиту "Нафтогазу"

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  назвав терміни аудиту "Нафтогазу"

Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна", передає Depo.ua

На запитання, коли чекати на візит в НАК, Пацкан відповів "На цьому тижні плануємо зайти".

"Ми хочемо досконало відпрацювати програму і залучити всіх фахівців, щоб нам потім юристи НАК не стали вигадувати нові виправдання. Ніякого перевищення повноважень немає", - заявив він.

За його словами, перевірка буде тривати в залежності від обсягу документів.

"Аби який звіт нам не потрібен. Якщо його робити, то об’ємним, вказати яке майно кому було передано, у який спосіб зараз ведеться його управління. Нам дали фінансову звітність по сплаченим податкам ДФС, але у нас є бажання побачити внутрішню фінансову звітність, побачити договори, як у який спосіб укладені, які там відсотки. Ми хочемо максимально все дослідити", - сказав він.

Нагадаємо,  8 липня Рахункова палата почала аудит ефективності управління національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" об'єктами державної власності в нафтогазовому комплексі країни.

 9 липня шостий апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Окружного адміністративного суду за позовом Юлії Тимошенко до Кабінету міністрів і "Нафтогазу", яким визначається порядок формування ціни на природний газ для потреб населення і теплокомуненерго.

Довідка: Нагадаємо, 25 грудня 2018 року "Нафтогаз" повідомив, що Верховний суд України зменшив норми споживання газу для домогосподарств без лічильників. Зокрема, згідно з постановою, плату за газ у разі відсутності лічильників нібито повинні нараховувати по нормі 3 кубометра на особу на місяць.

Після цього українці почали отримувати шалені платіжки за газ.

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв пояснив, чому українці отримали у грудні платіжки за газ з високими сумами.

24 січня міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що платіжки із завищеними тарифами на газ є незаконними і платити за ними не потрібно.

1 березня Кабмін знизив норму газу для населення без лічильників з 3,29 кубометрів до 3,28 кубометрів на одну людину на місяць.

5 березня на селекторній голова НКРЕКП Оксана Кривенко повідомила, що комісія планує розпочати в березні перевірки 20 операторів газорозподільних мереж, а 12 березня розпочалася перевірка.

У березні 2019 року Окружний адміністративний суд Києва за позовом лідера партії ВО "Батьківщина" Тимошенко і громадського руху "Тарифна мобілізація" визнавпротиправною і недійсною постанову уряду №315.

Постанова встановлювала єдину ціну на газ на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів (без ПДВ).

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme