Пасажирський мінівен CITROЁN Ё-BERLINGO: традиційні універсальність і простір салону - тепер для фанатів електротранспорту!

Новий пасажирський електричний мінівен CITROЁN ë-Berlingo пропонує запас ходу до 280 км (WLTP) в комбінації з безкомпромісним простором і можливостями трансформації салону. Покупці можуть вибрати один з двох типів кузова (стандартний 4,4 м або подовжений 4,75 м), 5- або 7-місний салон, а також численне додаткове оснащення для максимального комфорту і зручності - проекційний дисплей, дах Modutop®, відкривається скло кришки багажника, 10-дюймовий сенсорний дисплей, т. ін.

Пасажирський мінівен CITROЁN Ё-BERLINGO:…

01. CITROЁN Ë-BERLINGO – НОВЕ ВТІЛЕННЯ ІДЕАЛЬНОГО СІМЕЙНОГО МІНІВЕНА

Створивши автомобіль для активного відпочинку всією сім'єю в далекому 1996 році, Бренд CITROЁN створив справжній клуб шанувальників, які надзвичайно прив'язані до моделі Berlingo - практичність і зручність, комфорт і простір, можливості трансформації ...

Переваги даної моделі можна перераховувати довго, але тепер до них додано ще один важливий плюс: електрифікація. Дебют електричної версії Berlingo є рішучим кроком. Це сучасна відповідь на екологічні питання, які особливо проявляються для даного типу кузова - високий мінівен з масивною передньою частиною. Новинка адресована тим клієнтам, хто максимально піклується про навколишнє середовище, усвідомлює свій вплив на природу, а також ретельно прораховує витрати на експлуатацію транспортного засобу.

Таким чином, новий електричний мінівен CITROЁN е-Berlingo поєднує в собі задоволення від їзди, кращі електричні технології, спокій і плавність в русі - при цьому зберігаючи всі ключові функціональні можливості моделі Berlingo: компактні зовнішні розміри і відмінний внутрішній простір з широкими можливостями трансформації салону.

02. CITROЁN Ë-BERLINGO – ДАРУЄ ЗАТИШОК, ДАРУЄ СВОБОДУ

Новинка CITROЁN е-Berlingo набуває ще більше переваг завдяки своєму інноваційному електроприводу: тут блискавична динаміка є сусідами з тишею і м'якістю в русі.

Електропривід – як основа для спокійної та тихої їзди

Тихо, м'яко, комфортно. Без вібрацій, без посмикувань, без ривків. З електричним мінівеном CITROЁN е-Berlingo кожна поїздка перетворюється в розслабляючий сеанс релакс-терапії. Електромобіль починає рух дуже плавно і м'яко. У той же час - весь крутний момент доступний буквально з першого обороту ротора, тому прискорення відбуваються дуже швидко. І це прискорення нерозривно: адже в електромобілі немає традиційний коробки передач, є лише редуктор для електромотора. Таким чином, електричний привід буквально задає новий рівень комфорту. Який підтримують м'яка підвіска, комфортні сидіння, легкість рульового управління, відмінна маневреність - наприклад, радіус розвороту складає лише 10,8 м.

Електричний вен CITROЁN е-Berlingo оснащений електромотором, потужність якого регулюється в залежності від обраного їздового режиму. Максимальна віддача становить 100 кВт (136 к.с.) і 260 Нм - відмінний показник для гарантування впевненою динаміки і цілком достатньою максимальної швидкості 135 км/год.

За допомогою перемикача ë-Toggle на центральній консолі, водій може вибрати один з трьох режимів руху:

- "Normal" з максимально допустимою потужністю 80 кВт і крутний момент 210 Нм - ідеальний компроміс для щоденних поїздок, достатня потужність і запас ходу;

- "Eco" з максимально допустимою потужністю 60 кВт і крутний момент 180 Нм - максимальна дальність ходу на одній повній зарядці акумулятора, в даному режимі обмежено використання обігрівача салону і кондиціонер;

- "Power" з максимально-допустимої потужністю 100 кВт і крутний момент 260 Нм- відмінна динаміка навіть в умовах повного завантаження.

Достатній запас ход для відчуття свободи

Клієнти, пользующие подібні універсальні мінівени-фургони, маю різні запити - але їм завжди потрібна максимальна свобода пересувань, щоб насолоджуватися улюбленою справою. І електричний мінівен CITROЁN ë-Berlingo повністю відповідає ці запитам - подібно до хамелеона, він готовий мінятися під кожну людину, при цьому в кожному випадку пропонуючи переваги електроприводу.

Залежно від стилю водіння тяговий акумулятор типу "літій-іон" ємністю 50 кВтг може забезпечити запас ходу до 280 км - причому ідентичний акумулятор використовується відразу для двох типів кузова, включаючи і стандартний варіант. Крім того, електрично привід гарантує доступ в центральні частини європейських міст: не обмежуйте себе в своїх подорожах і поїздках!

Для того, щоб збільшити можливу дистанцію поїздки, мінівен CITROЁN е-Berlingo оснащений рекуперативної системою: вона збирає частину енергії під час гальмування або гальмування електромобіля. Вибір ефективності рекуперації дуже простий - достатньо активувати позицію "В" перемикачем на центральній консолі.

Тяговий акумулятор розташований в нижній частині кузова, під сидіннями та вантажною платформою. Фактично наявність акумулятора ніяк не позначається на чудових вантажних можливостях моделі CITROЁN е-Berlingo. На акумулятор діє окрема 8-річна гарантія (або 160 тис. Км пробігу): до закінчення терміну дії гарантії ємність акумулятора не повинна впасти нижче 70% від номіналу. Перевірка ємності акумулятора проводиться раз на рік або кожні 20 тис. Км пробігу, регламентне сервісне обслуговування потрібно раз в два роки або через 40 тис. км.

Коли контролювати зарядку і витрати на експлуатацію - це просто!

Для підзарядки тягового акумулятора можна скористатися одним з трьох способів: починаючи від звичайної розетки, продовжуючи спеціальної зарядкою, закінчуючи високо-потужної публічної зарядної станцією. В останньому випадку акумулятор можна зарядити до 80% від номінальної ємності всього за 30 хвилин. У той же час, навіть звичайна розетка дозволяє повністю зарядити акумулятор за вечірній і нічний час - на наступний день електромобіль готовий до роботи вже з ранку!

Розглянемо три варіанти зарядки:

- зарядка в домашніх умовах за допомогою звичайної розетки з силою струму 8-16 ампер - в такому випадку для повної перезарядки тягового акумулятора потрібно близько 15 годин;

- використання спеціальних зарядний пристроїв типу "Wallbox" потужність 3,7-22 кВт - в даному випадку для повної перезарядки тягового акумулятора потрібно 7,5 годин (1-фазне зарядний пристрій потужністю до 7,4 кВт) або 5 годин (3-фазне зарядний пристрій потужність до 11 кВт);

- максимально швидка зарядка від спеціальних публічних станцій потужністю до 100 кВт - даний варіант дозволяє поповнити акумулятор до 80% від номінальної ємності всього за 30 хвилин.

Мінівен дуже практичні, але їх тип кузова явно не сприяє аеродинаміці - що впливає на витрату палива і рівень викиду вихлопних газів. Тому електрифікація є ключовим відповіддю на питання зниження впливу на навколишнє середовище. Попутно допомагаючи знизити витрат на використання транспортного засобу. Наприклад, в даному випадку відсутня необхідність заміни моторного масла, повітряних фільтра двигуна, паливних фільтрів, трансмісійної мастила - все це означає зниження експлуатаційних витрат приблизно на 30% щодо аналогічного автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння.

03. CITROЁN Ë-BERLINGO – НОВИЙ ПРЕДСТАВНИК РОДИНИ З ЯКИМ ЛЕГКО ЖИТИ

Електричний мінівен CITROЁN ë-Berlingo є зразком для свого сегмента - багаторічних успіх моделі заснований як на традиційних сильних сторонах, так і на постійному залученні інновацій. Будучи одним з представників програми Citroën Advanced Comfort®, новинка робить ставку на місткість салону, модульність і широкі можливості трансформації, високий рівень оснащення. Все це гарантує відчуття затишку для п'яти або навіть семи людей.

Два розміру кузова - на вибір покупця

Новий електрично мінівен CITROЁN ë-Berlingo пропонує аналогічні переваги, що і його основна версія з двигуном внутрішнього згоряння. Так, електромобіль привертає увагу співвідношенням компактних розмірів і внутрішнього простору. Перший пункт - дозволяє полегшити маневрування. Другий пункт - гарантує можливість розміщення в салоні до семи чоловік.

Крім того, клієнти можуть вибрати автомобіль потрібно довжини: версію зі стандартним кузовом (M) довжиною 4,40 м або подовжений варіант (XL), що налічує 4,75 м - надбавка в 35 см досягається збільшенням і колісної бази, і заднього свеса. Незалежно від обраного кузова, висота електромобіля не перевищує 1,9 м: для вас відкриті всі паркінги, включаючи і підземні!

Просторий і продуманий салон - для максимального комфорту і затишку

Людям потрібно місце для їх діяльності або дозвілля (екскурсії, заходи на свіжому повітрі), але також людям потрібно і запас місця в транспортному засобі, яке вони використовують. Тому новий електричний мінівен CITROЁN ë-Berlingo пропонує просторий салон і великий багажний відсік. Він ідеально підходить як для щоденної перевезення кількох пасажирів, так і для транспортування різних речей - наприклад, обладнання для занять спортом.

Конструктори CITROЁN ë-Berlingo розробили новий мінівен так, щоб ідеально відповідати запитам людей, що ведуть активний спосіб життя. В результаті новинка CITROЁN ë-Berlingo пропонує клієнтам саме те, що їм важливо і потрібно: це геніальний транспорт з відмінною місткістю і функціональністю, який забезпечує приємну життя на борту під час будь-яких подорожей!

Зручний доступ в салон

Доступ в просторий салон CITROЁN ë-Berlingo максимально зручний і простий - завдяки двом великим зсувним бічним дверцят, які обладнані електричними склопідйомниками. Ззаду передбачена велика дверцята багажника, яка гарантує зручне завантаження і вивантаження громіздких предметів. Нарешті, в обмеженому просторі можна не відкривати всю дверцята багажника, а відкрити лише заднє скло (до речі, тоноване) - це зручно, коли потрібно закинути пару дрібних сумок або пакетів.

Простір та об'єм

Електричний мінівен CITROЁN ë-Berlingo пропонує водієві та пасажирам самий просторий салон в своєму сегменті - як основа для досягнення максимального комфорту. Версія зі збільшеним кузовом XL може похвалитися корисним внутрішнім об'ємом в 4 000 літрів (об'єм багажного відсіку 2 126 літрів), можливістю перевезення довгих предметів до 3,05 м, а також щедрим запасом простору для ніг пасажирів другого ряду сидінь.

Модульність салону, широкі можливості трансформації

Внутрішній простір мінівена CITROЁN ë-Berlingo можна змінювати відповідно до будь-запитами водія або пасажирів. Електромобіль справжню свободу використання в повсякденному житті: він може перевозити від п'яти до семи осіб (в залежності від версії) або готовий до транспортування важких і громіздких предметів - як справжній вантажний вен.

У другому ряду встановлені три незалежні окремі сидіння: однакового розміру і з вражаючим простором в області колін - запас місця 156 мм! Ці сидіння можуть складатися окремо або разом (в будь-якій конфігурації), при цьому вони формують рівну підлогу з багажним відсіком. Крім того, передбачений і 7-місцевих варіант салону - з двома сидіннями в третьому ряду.

Також пропонується можливість складання сидіння переднього пасажира. В такому випадку формується єдина плоска вантажна поверхню для довгих предметів - максимам до 2,70 м для стандартного кузова або навіть 3,05 м для версії XL зі збільшеним кузовом.

Нарешті, полиця-шторка багажника: вона може бути встановлена ​​в верхньому або проміжному положенні, що дозволяє розділити багажник на два відсіки. Полку витримує вантажі до 25 кг і легкодоступна через відкривається заднє вікно. Крім того, дану полку можна зберігати за сидіннями другого ряду (в залежності від версії) - дуже зручно!

Великий багажник і відділення для дрібниць

Електричний мінівен CITROЁN е-Berlingo може запропонувати масу відділення в салоні для зберігання всіх необхідних дрібниць - сумарно місткістю 167 літрів! Але основний багажник ще більше: 775 літрів для стандартного кузова і навіть 1050 літрів для збільшеної версії з кузовом XL (в п `конфігурації салону). При цьому відділення для речей були спроектовані таким чином, щоб пасажири не клали предмети до ніг. Салон - це, перш за все, справжня багатофункціональна "квартира": де людям повинно бути зручно, комфортно, затишно. І в той же час - всі необхідні речі відразу під рукою.

Системи допомоги при управлінні і маневруванні

Пасажирський електричний мінівен CITROЁN е-Berlingo може запропонувати до 18 корисних систем і технологій, які підвищують безпеку і комфорт поїздок, спрощують маневрування і управління електромобілем. Максимум впевненості спокою в кожне поїздці!

Наприклад, електромобіль пропонує бесьключевой доступ і запуск електроприводу кнопкою. Також передбачений кольоровий проекційний дисплей (інновація для даного сегмента), 10-дюймовий сенсорний РК-дисплей, система допомоги при старті на схилі, датчики паркування - не тільки ззаду, але і спереду. При цьому система допомоги при парковці Park Assist допоможе з пошуком відповідного паркувального місця, а також зможе взяти управління кермом на себе під час процесу паркування. Крім того, під час паркування стане в нагоді камера заднього виду Top Rear Vision з панорамним оглядом і електропривод стоянкового гальма.

У далекій дорозі водія порадує функція автоматичного перемикання світла "ближній / дальній" і активна система контролю рядності водіння. Крім того, електромобіль оснащений системою активного екстреного гальмування, функцією моніторингу уваги водія, розпізнаванням дорожніх знаків, системами Grip Control і Hill Assist Descent, моніторингом "сліпих зон" дзеркал заднього виду, тд.

Будучи першовідкривачем класу автомобілів для активного відпочинку, починаючи з 1996 року Бренд CITROЁN продовжує невпинно оновлювати модельну лінійку CITROЁN Berlingo. Секрет популярності подібних автомобілів добре відомий: просторий салон, широкі можливості трансформації, виняткова місткість і комфорт. А тепер - ще й електропривод! Зустрічайте новинку зовсім скоро: продажу електричного пасажирського мінівена CITROЁN е-Berlingo на європейському ринку стартують у другій половині 2021 року.

Детальна інформація про CITROЁN – на сайті www.citroen.ua

Довідка про компанію:

Офіційне представництво CITROЕN в Україну розпочало свою операційну діяльність в червні 2010 року. Головна мета представництва - привнесення європейської культури продажів і обслуговування автомобілів Citroеn. Лінійка автомобілів CITROЁN в Україні представляє широкий модельний ряд: новий компактний хетчбек CITROЁN C3, SUV CITROЁN C3 Aircross, SUV CITROЁN C5 Aircross, седан CITROЁN C-Elysée, стильний і комфортний хетчбек CITROЁN С4 Cactus, місткий мінівен CITROЁN SpaceTourer і пасажирський універсальний CITROЁN Berlingo. Крім того: пасажирські і комерційні CITROЁN Jumpy, CITROЁN Jumper і CITROЁN Berlingo.

Бренд CITROЁN

Як міжнародний автомобільний бренд, який знаходиться в центрі масового ринку, CITROЁN культивує сміливість і творчість з 1919 року. Виділяючись своїм дизайном і забезпечуючи цінне відчуття "домашнього затишку" завдяки високому рівню комфорту і передовим технологіям, автомобілі CITROЁN, наприклад, C3 або сучасний SUV C5 Aircross, привносять свіжий "вітер змін" в автомобільний світ. Бренд популярний завдяки своєму підходу до роботи: головним джерелом натхнення для марки є реальні люди, їхній спосіб життя. Це знайшло своє відображення в фірмовому девізі компанії: Inspired By You ("Натхненний вами"). Маючи в своєму розпорядженні мережу з 10 000 дилерських центрів і СТО в приблизно 90 країнах світу, CITROЁN реалізував в 2019 році 1 млн. автомобілів. Бренд є володарем восьми чемпіонських титулів в світовому ралійного чемпіонату FIA WRC (World Rally Championship) і трьох поспіль чемпіонських титулів в світових кузовних гонках FIA WTCC (World Touring Car Championship).

Офіційний сайт: www.citroen.com / www.citroen.ua

Глобальний прес-сайт: http://int-media.citroen.com/

Гаряча лінія CITROЁN: 0-800-502-200

Підписатися на новини: CITROЁN newsletter

Citroen Ukraine в Facebook

Citroen Ukraine в Instagram

Citroen Ukraine в Twitter

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"