Парубій спрогнозував розгляд бюджету до кінця тижня

У четвер, 22 листопада,  Верховна Рада планує розглянути бюджетний та податковий кодекси, а також інші питання, які передують схваленню бюджету на 2019 рік

Про це повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради, передає Depo.ua.

"У четвер пропонується, щоб ми пройшли розгляд бюджетного та податкового кодексу. Хочу вам нагадати, що, згідно з регламентом, до 1 грудня Верховна Рада має розглянути і бюджетний податковий кодекс... Бюджетний кодекс уже комітетом підготовлений, і рішення комітету, і всіх правок уже має бути в найближчий період. І податковий кодекс, ми плануємо, що буде розглянутий в середу-четвер, і пропонується... розгляд у четвер податкового і бюджетного кодексу, а також низки питань, які стосуються схвалення бюджету", - пояснив Парубій.

Він також повідомив, що 22 листопада планується розглянути у другому читанні законопроект щодо виділення коштів на ЦВК, у тому числі на кібербезпеку.

"Поміж них - законопроект про побічні закупівлі, який ми вже відтягуємо другий тиждень... І в четвер, я сподіваюся, буде великий рівень концентрації... Тобто четвер планується виділити для питань бюджету, які передують схваленню бюджету, який ми повинні схвалити, нагадую, до 1 грудня", - наголосив спікер Ради.

"Моя пропозиція, як голови Верховної Ради, полягає в тому, щоб ми бюджет розглядали цього тижня", - додав він.

Нагадаємо, 18 жовтня Рада ухвалила бюджет-2019 у першому читанні.

14 листопада Кабінет міністрів затвердив поправки до проекту закону про державний бюджет України на 2019 рік для його розгляду Верховною Радою у другому читанні.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що проект бюджету на 2019 рік має бути схвалений до 1 грудня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна