П’ять переваг оновленої "Біржі дизайну"

"Біржа дизайну" від друкарні "Вольф" стане вам у нагоді не лише, якщо ви шукаєте роботу в Інтернеті на фрілансі, але й якщо вам терміново потрібно замовити візитівки, флаєри або навіть фірмовий стиль для своєї компанії. У чому ж переваги цього сайту для творчості та дизайну?
Depo.Гроші
3 серпня 2016 12:58
ФОТО: depo.ua

1. "Біржа дизайну" стала комфортнішою для користування

Якщо раніше "Біржа…" була лише частиною сайту "Поліграфія Онлайн", то тепер вона перетворилася на повноцінний портал, де дизайнери-фрілансери, можуть поспілкуватися з клієнтами. Як і раніше, дизайнери на "Біржі…" можуть знайти заняття до душі, серед яких розробка логотипів, дизайну канцелярської продукції, візитівок, бланків, конвертів, презентацій та брендбуків. У свою чергу, клієнти можуть оголосити "Конкурс" на загальних підставах або звернутися безпосередньо до дизайнера на сайті.

П’ять переваг оновленої "Біржі дизайну" - фото 1
2. Ще більше можливостей для повноцінного спілкування

"Біржа дизайну" дає змогу кожному фахівцеві не лише продемонструвати свій професійний рівень, а й непогано на цьому заробити. Більш того, на сайті передбачені спеціальні заохочення для дизайнерів, які довели свій професійний рівень. Також кожен дизайнер має змогу максимально заявити про знання програм і мов, що зробить комунікацію між виконавцями і замовниками ще більш якісною.

3. Новий рівень довіри

"Біржа дизайну" цінує кожного користувача. Щоб захистити їхні права, було створено опцію захисту проектів, яка допоможе адекватно винагородити зусилля дизайнерів. Механізм захисту полягає в тому, що клієнт вносить передоплату на рахунок "Біржі ...", а вона зі свого боку гарантує те, що отриманий результат дійсно окупить витрачені кошти.

П’ять переваг оновленої "Біржі дизайну" - фото 2

4. Служба підтримки

На сайті є рубрика "Зв’яжіться з нами". Передбачено три способи комунікації: телефоном, електронною поштою та за допомогою форми зворотнього зв’язку. Незалежно від способу зв’язку вам нададуть своєчасну та якісну відповідь.
Більш того, за бажання можна звернутися до фахівців відділу продажів друкарні "Вольф" по допомогу у створенні брифа: якісна консультація -- запорука успішного виконання завдання, і, як наслідок, досягнення поставленої мети.

5. Послуги друкарні "Вольф" доступні для кожного користувача "Біржі…"

П’ять переваг оновленої "Біржі дизайну" - фото 3

Проект "Біржа дизайну" виник на базі онлайн-друкарні, і це не випадково -- дизайнерів та клієнтів об’єднала любов до якісної поліграфії. Всім користувачам пропонують скористатися послугами друкарні "Вольф", яка використовує передові поліграфічні технології та працює з усією Україною.

"Біржа дизайну" готова розвиватися разом з користувачами й щодня створювати нові опції для спрощення та поліпшення платформи.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя