Отримуй готові замовлення на Allbiz

Allbiz – онлайн-платформа для бізнесу, на якій компанії знаходять замовників, постачальників та партнерів, а покупці - оптимальні пропозиції потрібної їм продукції
Depo.Гроші
15 травня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua

Міжнародний центр інтернет-торгівлі Allbiz (//www.ua.all.biz/) створив базу готових замовлень Заявки ПЛЮС.

Отримуй готові замовлення на Allbiz - фото 1

Сьогодні як ніколи раніше бізнес прагне розширити клієнтську базу. На залучення кожного нового клієнта компанія готова витрачати досить великі кошти. Особливо це актуально для сегменту В2В (бізнес для бізнесу) – в ньому замовників набагато менше, ніж на споживацьких ринках, а тому конкуренція вища – цінність кожного нового замовника зростає в сотні разів. Компаніям уже не так важливо мати гарний сайт чи бути на першій сторінці у пошукових системах. Головне – чи отримують вони нові замовлення.

Тепер немає необхідності чекати, поки замовник відправить запит. Компанія може сама обрати замовлення, оцінити їх потенціал, заздалегідь підготувати вигідну пропозицію під кожного потенційного клієнта та запропонувати свою продукцію потенційному клієнту, який залишив заявку. Це вже працює завдяки новій системі готових замовлень Заявки ПЛЮС.

Як працюють Заявки ПЛЮС?

·         Клієнт надсилає запит у конкретну компанію (компанія-конкурент).

·         Компанія-конкурент протягом 24 годин не опрацьовує запит

·         Запит проходить перевірку модератором Allbiz

·         Заявка потрапляє у відкриту базу та з’являється у розділі Заявки ПЛЮС

·         Інші компанії бачать весь текст заявки крім контактів

·         Компанії купують заявку і таким чином бачать контакти клієнта

·         Компанії зв’язуються з клієнтом, одразу пропонуючи йому потрібну продукцію.

·         Закриття операції покупки – всі сторони задоволені.

Варто зазначити, що запит – не є завершеною операцією. Успішний перехід замовника у клієнта залежить у великій мірі від швидкості реакції на запит, пропозиції оптимальної ціни, якості продукції, умов поставки та інших специфічних факторів. Але готове замовлення від клієнта, який  точно хоче придбати певний товар, а не лише потенційно зацікавлений у ньому, в десятки разів збільшує вірогідність успішного закриття операції порівняно із звичайним переходом на сайт.

У квітні на Allbiz вже залишено більше 56 тис заявок від компаній з різних ринків та країн. І їх кількість росте щомісяця.

Перевірте, скільки розміщено заявок на вашу продукцію по посиланню  //www.all.biz/ru/leads.

Мітки: покупки