Опалювальний сезон в Україні не продовжували - глава Нацкомісії з енергетики

Продовження на місяць опалювального періоду в Україні означає лише продовження терміну дії пільгової ціни на газ для населення, а не власне подачі тепла
Depo.Гроші
4 березня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua
Опалювальний сезон в Україні не продовжували - глава Нацкомісії з енергетики
Опалювальний сезон в Україні не продовжували - глава Нацкомісії з енергетики

Про це повідомив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк, повідомляє «Українська правда» з посиланням на відеозапис прес-служби Кабміну.

«Це не період опалювальний. Це період застосування пільгової ціни в розмірі 3600 грн за 1000 кубічних метрів», - сказав він.

Вовк додав, що фразу «опалювальний період» змінять на «період застосування пільгової ціни», щоб уникнути непорозумінь.

У свою чергу міністр енергетики Володимир Демчишин додав, що «теплокомуненерго будуть працювати відповідно до температурного режиму». При температурі більше 8 градусів протягом трьох днів Міністерство рекомендуватиме підприємствам теплокомуненерго припиняти подачі теплоносія споживачам.

Міністр додав, що, враховуючи теплу погоду, Міненерго незабаром звернеться до Кабміну з пропозицією скоротити опалювальний сезон як мінімум в південних областях, а може, і на більшості території України.

Відзначимо, що в постанові КМУ №74 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання таким, що втратив чинність, Порядок встановлення роздрібних цін на природний газ для населення» наголошується, що «опалювальний період - період з 1 жовтня по 30 квітня».

Як повідомляв depo.ua, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази - до 3600 грн за тисячу кубометрів палива.