"Ощадбанк" отримав документи для стягнення компенсації з Росії за Крим

"Ощадбанк" отримав виконавчі документи відповідно до ухвали, якою було задоволено заяву банку про визнання та надання дозволу на виконання рішення Міжнародного арбітражу щодо компенсації збитків "Ощадбанку", завданих внаслідок анексії Криму з боку Російської Федерації
 

"Ощадбанк" отримав документи для стягнен…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ЕП.

Повідомляється, що вказані виконавчі листи є підставою для виконання рішення Міжнародного арбітражу на території України та відшкодування збитків, завданих "Ощадбанку" в розмірі близько 1,3 млрд дол. плюс проценти, які нараховуються щоденно до моменту виконання рішення.

"Наразі Ощадбанк здійснює всі необхідні процесуальні дії для відкриття виконавчого провадження та належного захисту своїх інтересів, які було порушено внаслідок незаконних дій Російської Федерації на території Криму, та відшкодування спричинених збитків", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 липня Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" та надав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу щодо стягнення 1,1 млрд дол. з Російської Федерації як компенсацію за експропріацію активів у Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook