ОПЗ розірвав договір з фірмою, яку пов'язують з Мартиненком

У ході розслідування кримінального провадження за фактами зловживань службовими особами ОПЗ компанія припинила виконання договору з австрійською фірмою
Depo.Гроші
30 грудня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Одеської області, передає depo.ua.

Одеський припортовий завод відмовився від виконання договору переробки давальницької сировини (толінгу) з австрійською компанією. Підприємством виконано 5% від загального обсягу робіт, обумовленого договором, тобто перероблено лише 27 млн м куб. газу, замість запланованих 500 млн м куб. сировини.

У прокуратурі нагадують, що у травні цього року державою до складу керівництва заводу введено та наділено повноваженнями керувати фінансовою і зовнішньоекономічною діяльністю осіб, які раніше не мали відношення до діяльності підприємства.

Згодом саме вони уклали з новими іноземними фірмами низку договорів про використання потужностей підприємства для привласнення надприбутків, що мали надходити до Державного бюджету України. У тому числі 22 жовтня 2015 року договір про переробку давальницької сировини (толінгу) з австрійської фірмою.

Зазначимо, в листопаді 2015 р. у ЗМІ з'явилася інформація, що австрійська компанія Antra GmbH, з якою Одеський припортовий завод уклав контракт на постачання газу, пов'язана з нардепом від "Народного фронту" Миколою Мартиненком.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро (НАБ) України відкрило дві справи проти Миколи Мартиненка.

Так, розпочато розслідування у кримінальному провадженні за фактом отримання хабарів при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського АТ Skoda JS, а також за фактом закупівлі ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" уранового концентрату в австрійського STEURMANN.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші