Opel і Chevrolet підуть із Росії вже в жовтні

Opel і Chevrolet можуть покинути Росію не наприкінці року, як розраховував GM, а вже в жовтні
Depo.Гроші
7 вересня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua

Запаси дилерів нижче рівня місячних продажів, а у виробника машини на складі майже закінчилися, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Загальні складські запаси автомобілів Opel і Chevrolet в Росії становлять близько 6 тис. машин, розповіли три дилери цих марок. За їхньою оцінкою, на початок вересня на складах дилерів знаходилося близько 5 тис. машин. Ще трохи більше 1 тис. залишилося у виробників: з них 875 автомобілів Opel і 260-300 Chevrolet Tracker (аналог Opel Mokka), розповів представник одного з дилерів GM. За інформацією іншого дилера, на складі GM близько 1000 Opel і 300-400 Tracker та інших моделей немає.

Рівень 6 тис. автомобілів Opel і Chevrolet - це приблизно місяць продажів, відзначає президент ГК "Фаворит Моторс" (дилер цих марок) Володимир Попов. За даними Асоціації європейського бізнесу (АЄБ), у липні в Росії було продано 2,3 тис. машин Opel і 3,6 тис. Chevrolet (статистику за серпень АЄБ опублікує на цьому тижні). При цьому у вересні продажі автомобілів традиційно вища, ніж влітку.

Зараз основна частина запасів автомобілів Opel і Chevrolet знаходиться у регіональних дилерів, кажуть джерела агентства. У Москві і Санкт-Петербурзі, за їхніми словами, продавці машин відчувають дефіцит практично по всіх ходових моделях, наприклад Chevrolet Cruze і Aveo, а також Opel Mokka і Astra, - рахунок машин в наявності йде на одиниці. Цю інформацію підтвердили менеджери з продажу ще в чотирьох дилерських центрах GM. Там же додали, що замовлення на майбутні поставки Chevrolet більше не приймаються.

18 березня GM оголосив про припинення офіційних продажів Opel і масових Chevrolet до кінця року і про консервацію виробничих потужностей. З весни на всі моделі оголошений розпродаж зі знижкою від 25%. 

Більше новин про економіку читайте у рубриці Гроші.depo.ua