Любитель коней Онищенко розповів, як із "собаки" став "тигром"

Нафтогазовий бізнесмен Олександр Онищенко запевняє, що лише зараз почав говорити про примусове фінансування партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка на минулих виборах, бо був загнаний в кут і став "тигром"
Depo.Гроші
26 червня 2015 15:53
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", повідомляє depo.ua.

"Якщо раніше нам було, що втрачати, то зараз - нічого. Ми на всьому поставили хрест. Бізнес - це єдине, що нас тримало. Коли собаку заганяють в кут, вона стає тигро. Бізнесу на сьогоднішній день немає. Нас, як компанію, просто знищили", - стверджує Онищенко.

За його словами, Яценюк вимагав фінансування й  "підраховував, скільки ви заробляєте, і визначав, який відсоток від заробітку ви повинні віддавати".

Онищенко також спростував закиди народного депутат від "Народного фронту" Тетяни Чорновол про те, що його компанія під час Майдану отримала ліцензії на користування надарми.

"Мене ніколи не цікавили ліцензії. І моя компанія "Пласт" - вже з ліцензією. Я її купив у депутата того ж "Народного фронту" Миколи Мартиненка готовим продуктом, який сьогодні працює. Це щодо неї кричала Тетяна Чорновіл "Ось як він міг, це ж така компанія!" Нехай вона хоча б подивиться історію. Я купив "Пласт" в 2012 році, як кажуть, "під ключ" - з усіма свердловинами і ліцензіями. За всю історію свого бізнесу в газовій сфері, я взагалі жодного разу не отримав жодної ліцензії у Службі геології", - запевнив Онищенко.

Нагадаємо, що 18 червня  нардеп від "Народного фронту" Тетяна Чоновол звинуватила "Батьківщину" о лобіюванні бізнесу "олігарха Онищенка", який, за її словами, під час Мадану прибрав у користування українські надра. Потім і сам прем'єр Арсеній Яценюк підтримав Чоновол у цьому звинуваченні.