Онищенко, Клюєв, Марія Матіос і ще чотири нардепи проігнорували е-декларування

Семеро народних депутатів не подали електронні декларації про доходи
Depo.Гроші
31 жовтня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Їхніх документів немає в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Depo.ua.

Так, не подали декларацію депутати В'ячеслав Богуслаєв і Анатолій Гіршфельд (з "Волі народу"), Ігор Шкіря (група "Відродження") та Юрій Шухевич (фракція Радикальної партії Олега Ляшка).

Також декларацію не подала сестра головного військового прокурора Анатолія Матіоса, депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Марія Матіос.

Крім того, у встановлений законом строк не подали декларацію депутати Олександр Онищенко ("Воля народу") і Сергій Клюєв (фракція "Опозиційний блок").

Нагадаємо, що вчора, 30 листопада, завершився термін подання декларацій за 2015 рік чиновників, які продовжували працювати після 1 вересня 2016 року.

Довідка: Несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 статті 172-6 КУАП), карається накладенням штрафу від 50 до  100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<