Омелян розповів про рекордні інвестиції у будівництво доріг цьогоріч

Майже 50 мільярдів гривень цього року інвестували у дорожнє будівництво в Україні і це рекордна сума для України

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час інспектування дорожніх робіт у Житомирській області, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

"Ми суттєво пішли вперед завдяки Дорожньому фонду, завдяки тому, що маємо єдність і в парламенті, і в уряді по інфраструктурних питаннях, які ми поставили номер один. За цей рік ми інвестували 32,6 мільярди гривень у дорожнє будівництво напряму з Дорожнього фонду. Фактично, по всіх інших джерелах фінансування, – це майже 50 мільярдів гривень – рекордна сума для України. Без підтримки парламентських партій, без підтримки політичної еліти України це було б неможливо", – наголосив Омелян.

Для Житомирської області у Дорожньому фонді передбачено субвенцію на ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності в обсязі 617,2 млн грн. Саме завдяки Дорожньому фонду стала можливою реконструкція таких об'єктів, як міст у Радомишлі, які є надважливими для місцевих жителів. Дорога через міст в Радомишлі з'єднує два райони з трасою Київ – Чоп. З моменту будівництва у 1964 році міст не ремонтувався, а це – 54 роки.

Роботи на мосту, які розпочато у серпні поточного року, будуть завершені у грудні 2018-го року.

Нагадаємо, 10 листопада Яценюк та Омелян оглянули хід реконструкції мосту на Житомирщині, який не ремонтувався 54 роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна