Омелян мріє про платні дороги навколо Києва і в Одесу

Міністерство інфраструктури має намір запустити будівництво приватних доріг навколо Києва та в Одесу
Depo.Гроші
11 липня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю Bloomberg, передає depo.ua.

За його словами, Україна планує запропонувати концесійні проекти і створити платні шосе, щоб привернути інтерес приватних інвесторів.

"Новий маршрут навколо столиці Києва і той, що зв'язує Київ з портовим містом Одеса на Чорному морі, можуть бути серед найбільш цікавих для інвесторів областей розвитку", - сказав він.

Міністр сподівається, що парламент схвалить закон про концесії і стратегія дорожньої мережі буде підготовлена спільно зі Світовим Банком до кінця року або на початку 2017 року.

Омелян додав,що Європейський банк реконструкції і розвитку надає грошову допомогу Україні для підготовки закону про концесії.

За словами міністра, Україна шукає джерела інвестицій і попросила Світовий банк допомогти розробити плани щодо поліпшення 170 тис. кілометрів автошляхів, з яких 90% не оновлювалися протягом більш як 30 років.

Нагадаємо, що під час візиту до США наприкінці червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман  домовився з представниками Світового банку про допомогу в розвитку української інфраструктури. За його словами, в наступному році можна буде залучити декілька мільярдів доларів на побудову транспортних коридорів. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<