Окупанти у Криму оцінили збитки від енергоблокади

"Прокуратура" Криму назвала дані по завданому від "блекауту" прямому збитку без урахування втрат промпідприємств - це 361 млн рублів ($4,72 млн)
Depo.Гроші
14 січня 2016 06:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила так званий старший помічник прокурора "республіки" по взаємодії зі ЗМІ Наталя Бояркіна, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

За її словами, на листопад 2015 року сума збитку становила близько 70 млн рублів. Зараз вона зросла до 361 млн рублів ($4,72 млн).

Бояркіна підкреслила, що ця цифра не враховує втрати промпідприємств, які припиняли роботу під час відключення електроенергії.

Режим НС у Криму введено 22 листопада 2015 року. Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що режим надзвичайної ситуації через брак електрики буде діяти до травня.

30 грудня 2015 в Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 анексований Росією.

Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та по енергомосту з Кубані.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші