Окупанти назвали остаточну вартість Керченського мосту

Підсумкова вартість будівництва моста через Керченську протоку з Росії до окупованого Криму становитиме 227,92 млрд рублів
Depo.Гроші
8 липня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі російського Управління федеральних автомобільних доріг "Тамань" , передає depo.ua.

Уточнюється, що названа майже на 380 млн рублів менше, ніж гранична вартість реалізації проекту, затверджена урядом Росії від 30 січня 2015 року.

"Загальна вартість будівництва моста через Керченську протоку складе 227,92 млрд руб. в цінах відповідних років. У неї входять витрати підрядника проекту ТОВ "Будгазмонтаж" і витрати замовника будівництва Управління федеральних автомобільних доріг "Тамань" Федерального дорожнього агентства", - зазначили в прес-службі.

Так, загальна ціна держконтракту на проектування та будівництво мосту через Керченську протоку затверджена в розмірі 223,1 млрд рублів в цінах відповідних років, в тому числі ПДВ 18%. Відповідну додаткову угоду до контракту підписано між "Таманню", що виступає замовником за проектом від імені Росії, і ТОВ "Будгазмонтаж" – єдиним виконавцем робіт.

Крім держконтракту, реалізація проекту передбачає витрати замовника на будівельний контроль, авторський нагляд, викуп земельних ділянок і оформлення в постійне користування, непередбачені витрати. Ці витрати складуть становитимуть 4,78 мільярда рублів.

"У рамках реалізації контракту на проектні та вишукувальні роботи буде витрачено в цілому близько 9 млрд рублів у цінах відповідних років. На створення основних конструктивів автодорожнього та залізничного мостів, включаючи прилеглі до неї ділянки, - близько 170 млрд рублів", - пояснили у відомстві.

Там додали, що інші витрати – це підготовка території будівництва, тимчасові будівлі і споруди (частина цих витрат - поворотні), об'єкти енергетичного забезпечення, підсобного та обслуговуючого призначення.

Нагадаємо, що наразі компанія ТОВ "Будгазмонтаж" Аркадія Ротенберга, яка веде будівництво славнозвісного Керченського мосту, не дочекалася від влади Росії оплату будівних робіт - це вже $118 млн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші