Окупанти намилились вирощувати устриці і мідії у Криму

Крим є найбільш перспективним районом для створення маригосподарство через унікальних кліматичних умов

Про це повідомляє Росриболовство з посиланням на фахівців Південного науково-дослідного інституту рибного господарства та океанографії (ФГБНУ "ПівденНІРО"), пише depo.ua.

Як повідомляється, вчені провели дослідження перспективних об'єктів аквакультури для вирощування в кліматичних умовах Чорноморського узбережжя і представили доповідь про можливість розміщення маригосподарство в прибережній зоні Криму.

Як зазначається у документі, загальна площа морської акваторії, придатної для організації товарних господарств - 8100 га. На ній рекомендується створити три науково-виробничих об'єднання, 20 морських ферм, чотири берегових господарства.

Виробництво мідій може скласти 8,5 тис. Тонн на рік, устриць - 14 млн штук, райдужної форелі - 700 тонн, лаврака (сибаса) - 300 тонн, чорноморської камбали - 180 тонн, осетрових і їх гібридних форм - 100 тонн.

За даними авторів дослідження, загальний обсяг необхідних інвестицій становить майже 5,2 млрд рублів, з них на створення товарних морських ферм потрібно 4,5 млрд рублів, будівництво науково-виробничих центрів - 495 млн рублів, створення берегових господарств - 196 млн рублів.

За даними відомства, окупність проектів складає 3-4 роки, щорічний чистий прибуток прогнозується в розмірі 1,441 млрд рублів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme