Окупанти Криму хочуть "сплавити" санаторій Коломойського за $23 млн

Окупаційна влада Криму планує продати за 1,42 млрд рублів ($23,2 млн) санаторій "Форос", що належав структурам українського олігарха Ігоря Коломойського
Depo.Гроші
13 жовтня 2015 10:17
ФОТО: depo.ua

Відповідне питання про "відчуження майна" розгляне сьогодні "Рада міністрів Криму", передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Прийняти рішення про відчуження майна Республіки Крим загальною початковою вартістю 1,42 млрд рублів", - йдеться в проекті постанови.

Окупаційна влада розділила на два пакети все майно санаторію "Форос".

У перший пакет вартістю 1,35 млрд рублів включені будівлі, підсобні приміщення, тенісні корти, басейни, фонтани та інше нерухоме майно. Другий пакет вартістю 64,7 млн рублів включає медичне обладнання, меблі, побутову техніку, а також тренажери і посуд. 

Санаторій планують продати на відкритому аукціоні. Переможець торгів повинен буде відразу внести завдаток у сумі 284, 3 млн рублів (20% загальної вартості), який у разі відмови від укладення договору купівлі-продажу не підлягає поверненню.

Внести повну суму покупець зобов'язується протягом 10 днів, а протягом трьох місяців йому потрібно буде орендувати земельні ділянки. 

Нагадаємо, у середині січня 2015 року "розпорядча дирекція майна Криму" попередньо оцінила  санаторій "Форос" в $40 млн.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua