Окупанти не пускають до Криму м'ясо з України під приводом боротьби з контрабандою

Управління Федеральної служби безпеки по Криму і Севастополю перекрило канал постачання м'яса до Криму з Україною. Таку торгівлю з оборотом в мільйони рублів порахували контрабандою
Depo.Гроші
24 листопада 2014 23:18
ФОТО: depo.ua
Окупанти не пускають до Криму м
Окупанти не пускають до Криму м'ясо з України під приводом боротьби з контрабандою

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу відомства.

Одна зі спроб ввезення м'ясопродуктів була припинена 18 листопада на пропускних пунктах «Армянськ» і «Чонгар». Пізніше на складах в Сімферополі та Керчі були виявлені ще кілька тисяч тонн м'ясопродукції невстановленого походження і м'яса курки виробництва США.

«З метою приховування від митного контролю незаконно ввезеного товару і труднощів його виявлення контрабандистами чинилися заходи по його маскуванню під іншу продукцію. Встановлено, що в експонованих для декларування супровідних документах злочинцями вказувалося ввезення риби та курки», - сказали в прес-службі УФСБ.

За даними російських правоохоронних органів, в групу, що займалася контрабандою м'яса в Крим, входило щонайменше 10 людей.

«В даний час вони затримані і рішенням Київського районного суду міста Сімферополя арештовані строком на два місяці. Слідчим підрозділом Управління ФСБ Росії по Республіці Крим та Севастополі порушено і розслідується чотири кримінальні справи», - повідомили у відомстві.

Можливим організатором «злочинної групи» в ФСБ називають депутата Одеської обласної ради Миколу Карпенка. До березня 2014 року він обіймав посаду заступника керівника Агентства рибного господарства України. 21 листопада Карпенко був затриманий в аеропорту Домодєдово в Москві при спробі в'їхати в Росію з території України, пізніше він був доставлений до Сімферополя.

Після затримання Карпенко нібито запропонував співробітникові ФСБ хабар у розмірі 30 тисяч доларів США за ненадання результатів оперативно-розшукової діяльності. 23 листопада в Сімферополі при передачі хабара співробітникові ФСБ був затриманий посередник Максим Малинський. За даним фактом також порушено і розслідується кримінальна справа.

Мітки: Крым, ФСБ, мясо