Окупанти планують побудувати Керченський міст до липня 2019 року

Автомобільний рух у робочому режимі і початок тимчасової експлуатації побудованої залізничної лінії на транспортному переході через Керченську протоку здійснюватиметься з 18 грудня, як і зазначено в розпорядженні уряду
Окупанти планують побудувати Керченський міст до липня 2019 року
Окупанти планують побудувати Керченський міст до липня 2019 року

Але повністю об'єкт буде зданий 30 червня 2019 року, зазначає INTERFAX.RU з посиланням на Росавтодор.

У період з 18 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року планується виконати пуско-налагоджувальні заходи; роботи з облаштування території, які необхідно робити навесні і влітку.

11 лютого Росавтодор опублікував матеріали про укладення контракту щодо виконання робіт з проектування та будівництва транспортного переходу через Керченську протоку. Роботи виконуватиме «Стройгазмонтаж» Аркадія Ротенберга, одна з найбільших російських будівельних компаній, призначена генпідрядником з будівництва мосту в Крим через Керченську протоку.

Вартість закупівлі, згідно з документами, складає 228,3 млрд рублів. Віце-прем'єр РФ Дмитро Козак казав, що «ця ціна ні в ході проектування, ні в ході будівництва не може бути змінена за умовами контракту». У документах терміном завершення робіт позначено 30 червня 2019 року.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв підписав розпорядження про призначення «Стройгазмонтажа» Аркадія Ротенберга генпідрядником з будівництва моста через Керченську протоку. Раніше повідомлялося, що будівництво вартістю більше 200 мільярдів рублів планується завершити до кінця 2018 року.