Окупанти планують побудувати Керченський міст до липня 2019 року

Автомобільний рух у робочому режимі і початок тимчасової експлуатації побудованої залізничної лінії на транспортному переході через Керченську протоку здійснюватиметься з 18 грудня, як і зазначено в розпорядженні уряду
Depo.Гроші
13 лютого 2015 00:33
ФОТО: depo.ua
Окупанти планують побудувати Керченський міст до липня 2019 року
Окупанти планують побудувати Керченський міст до липня 2019 року

Але повністю об'єкт буде зданий 30 червня 2019 року, зазначає INTERFAX.RU з посиланням на Росавтодор.

У період з 18 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року планується виконати пуско-налагоджувальні заходи; роботи з облаштування території, які необхідно робити навесні і влітку.

11 лютого Росавтодор опублікував матеріали про укладення контракту щодо виконання робіт з проектування та будівництва транспортного переходу через Керченську протоку. Роботи виконуватиме «Стройгазмонтаж» Аркадія Ротенберга, одна з найбільших російських будівельних компаній, призначена генпідрядником з будівництва мосту в Крим через Керченську протоку.

Вартість закупівлі, згідно з документами, складає 228,3 млрд рублів. Віце-прем'єр РФ Дмитро Козак казав, що «ця ціна ні в ході проектування, ні в ході будівництва не може бути змінена за умовами контракту». У документах терміном завершення робіт позначено 30 червня 2019 року.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв підписав розпорядження про призначення «Стройгазмонтажа» Аркадія Ротенберга генпідрядником з будівництва моста через Керченську протоку. Раніше повідомлялося, що будівництво вартістю більше 200 мільярдів рублів планується завершити до кінця 2018 року.