Офшоргейт: Колесніков разом з братом Ахметова вивели "Конті" в офшор

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів оприлюднив базу даних з понад 200 тисяч офшорних компаній, зареєстрованих через Mossack Fonseca
Depo.Гроші
9 травня 2016 23:20
ФОТО: depo.ua

Це дані з сайту Offshore Leaks, які були отримані з витоку так званих Panama Papers, пише "Українська правда".

База даних побудована лише на частині документів, які були витоком даних з панамської компанії Mossack Fonseca, які та реєструвала в офшорах.

В офшор була виведена кондитерська компанія "Конті", бенефіціарами якої є брат Рината Ахметова - Ігор та екс-депутат, член Опозиційного блоку, яку там називають "опозиційним прем'єром" - Борис Колесніков. Вона була зареєстрована у грудні 2014 року у Британських Віргінських островах.

 

Крім Ахметова та Колеснікова, бенефіціарами вказані дружина Колеснікова – Світлана, екс-регіонали Сергій Кий та Брій Чертков, син донецького бізнесмена Михайла Ляшка – Вячеслав, а також дружина покійного ген директора ФК Шахтар Жигана Такташева – Раїса з дітьми Ельмірою та Ренатом.

Крім того, у базі даних можна побачити всі 26 офшорних компаній, зареєстрованих на сина екс-прем'єра Миколи Азарова -  Олексія. Всі фірми зареєстровані у 2012 році, коли його батько був прем’єром.

 

Крім того, в документах є офшори, зареєстровані на Петра Порошенка,  Бориса Ложкіна, Павла Лазаренка, Геннадія Труханова, який значиться як громадянин Росії, Олександра Клименка.

Клименко вказаний бенефіціаром компанії PROVECO SERVICES LIMITED, яка була зареєстрована ще в 1995 році на Британських Віргінських островах. Клименко - колишній депутат від Нашої України-Народної Самооборони у ВР четвертого скликання з 2007 по 2012 рік. З жовтня 2013 - голова УНП.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші