ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Офіційно: на "Євробаченні-2017" незаконно розтратили понад 8 млн грн

Державна аудитслужба встановила факти незаконних витрат та недоотримання Національним суспільним телебаченням України коштів на суму понад 8 млн грн

Depo.Гроші
20 жовтня 2017 15:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу виконавчого органу.

Зокрема, були припинені незаконні витрати на організацію пісенного конкурсу на загальну суму 2,8 млн грн, при цьому ще 8,6 млн грн НТКУ так і не отримала.

"Внаслідок оперативного виходу на контрольний захід аудиторам вдалося запобігти незаконні видатки на загальну суму 2,8 млн грн в результаті виявлення завищених обсягів наданих послуг (робіт), які планувалися виконавцями для надання НСТУ і ще не були проведені за обліком НСТУ і не були оплачені. Також встановлені факти незаконних витрат та недоотримання НСТУ коштів на загальну суму 8,6 млн грн, порушень при веденні бухгалтерського обліку та при проведенні процедур закупівель на загальну суму 468,7 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Крім того, під час ревізії встановлено, що деякими переможцями організованих НСТУ тендерів були порушені їхні умови.

"Не маючи власних можливостей надати послуги відповідно до умов договору, деякі переможці тендерів залучали субпідрядників за меншу ціну тощо. Наприклад, одне з підприємств здійснило закупівлю і оренду металодетекторів на суму 1,2 млн грн тільки після перемоги в тендері, надавши їх в оренду на два тижні НСТУ вже за 2,7 млн грн", - констатували в Держаудитслужбі.

Матеріали ревізії передано в правоохоронні органи, які нададуть належну оцінку діям окремих посадових осіб НСТУ, які були відповідальні за організацію та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Нагадаємо, що фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017 відбувся 13 травня у Києві.. Переможцем конкурсу став представник від Португалії Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші