Оборонні підприємства України уклали в ОАЕ багатомільйонні контракти

Президент України Петро Порошенко в Об'єднаних Арабських Еміратах відзначив важливість проведених переговорів і підписаних контрактів під час виставки IDEX-2015
Depo.Гроші
24 лютого 2015 17:52
ФОТО: depo.ua
Оборонні підприємства України уклали в ОАЕ багатомільйонні контракти
Оборонні підприємства України уклали в ОАЕ багатомільйонні контракти

За словами голови держави, укладені контракти дадуть можливість підвищити обороноздатність України, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

«Українські підприємства-виробники підписали декілька важливих контрактів на десятки мільйонів доларів, які допоможуть нам залучити валюту в країну і, водночас, дадуть необхідні ресурси для підвищення можливостей української армії, прискорення проведення модернізації та залучення кращих виробників для забезпечення оборонної стратегії», - сказав Порошенко.

В присутності президента начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко підписав документ про військово-технічне співпрацю між Україною та ОАЕ.

«Це набагато полегшить і унормує нашу співпрацю у військово-технічній галузі», - вважає Порошенко.

Глава держави нагадав, що перша військова продукція, зокрема броньовані автомобілі, надійшли з ОАЕ і допомогли посилити українську армію.

«Ми значно розширили номенклатуру нашої співпраці. Ми визначили терміни постачання для українських Збройних сил необхідних оборонних засобів. Я впевнений, що сьогоднішній візит був надзвичайно успішним», - сказав президент.

Під час візиту також досягнута домовленість, що найближчим часом Україну відвідає міністр закордонних справ ОАЕ.

За словами президента, під час зустрічей також обговорювалося питання фінансової допомоги з боку ОАЕ, створення інвестиційного фонду, який би полегшив інвестування ОАЕ в Україні, а також питання співпробітництва у банківській сфері.

Як повідомляв depo.ua, під час відвідування міжнародної виставки озброєнь і військової техніки IDEX-2015, яка проходить в Абу-Дабі, Порошенко оглянув й українську експозицію, яка включає натурні зразки броньованої техніки «Дозор» і БТР-3Е1 і різних видів протитанкових ракет (зокрема «Стугна», «Комбат»).