Обама хоче ввести "нафтовий податок" у $10 за барель

Президент США Барак Обама в проекті бюджету на 2017 рік запропонує ввести внесок для нафтових компаній в розмірі $10 за барель
Depo.Гроші
5 лютого 2016 05:29
ФОТО: depo.ua

Це випливає з повідомлення, опублікованого на сайті Білого дому, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Доходи планується інвестувати в програму розвитку екологічно чистої транспортної інфраструктури, яку розробляє Білий дім.

Програма передбачає щорічні інвестиції в розмірі 10 млрд доларів.

"Президент пропонує реформувати існуючі транспортні програми, щоб гарантувати, що місцеві, регіональні та державні органи влади будуть мати максимальну віддачу від державних інвестицій і забезпечать більш якісні результати", - йдеться в повідомленні Білого дому.

Програма спрямована на скорочення викидів вуглекислого газу в транспортному секторі - наприклад, шляхом заохочення більш ефективного планування землекористування, а також за рахунок інвестицій в інфраструктуру заправок з екологічно чистим паливом. Крім того, пропонується розвивати громадський транспорт.

"Наша транспортна інфраструктура в значній мірі залежить від нафти. Саме тому ми пропонуємо фінансувати ці інвестиції за допомогою нових внесків у розмірі 10 доларів за барель з боку нафтових компаній. Передбачаючи податок на нафту, план президента створює чіткий стимул для інновацій в приватному секторі, щоб зменшити нашу залежність від нафти і в той же час інвестувати в екологічно чисті енергетичні технології, які стануть основою нашого майбутнього", - йдеться в заяві Білого дому.

Раніше повідомлялося, що США направлять 3,4 млрд доларів на посилення свого контингенту в Європі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.