Низькі ціни на квартири в ЖК «Молодіжне містечко»

ЖК «Молодіжне містечко» - це чудові новобудови у Києві, розташовані в мальовничій місцевості - з озером та лісом поблизу
Depo.Гроші
21 листопада 2014 15:30
ФОТО: depo.ua
Низькі ціни на квартири в ЖК «Молодіжне містечко»
Низькі ціни на квартири в ЖК «Молодіжне містечко»

Справжній рай для тих, кому важлива екологія. Територіально це найближче передмістя Києва, с. Крюківщина. Вдала транспортна розв'язка дозволяє у найкоротші терміни дістатися до центру міста. Поруч з комплексом знаходиться автобусна зупинка для пасажирів громадського транспорту та Окружна дорога для власників автомобілів. До метро «Теремки» - лише п'ятнадцять хвилин.

Житловий комплекс «Молодіжне містечко» це квартири від забудовника за досить привабливими цінами. Вартість квадратного метра починається від 725 у.о. Крім того, забудовник безпосередньо кредитує мешканців, і вам не доведеться платити зайві відсотки. Сума стартового внеску - від 30 до 70 відсотків, залежно від персональної домовленості із забудовником.

Шикарна інфраструктура - ще один важливий плюс комплексу. Тут є дитячий садок і майданчики для прогулянок та ігор дітей, а також школа, великий супермаркет, спортивний клуб, ресторани та ін.

«Молодіжне містечко» - це новобудови у Києві, які зводяться з якісних будівельних матеріалів (бітумної черепиці та червоної цегли) з інноваційних технологій. У всіх квартирах встановлено пластикові вікна та утеплені стіни. На вищому рівні реалізовано і безпеку. Охорона 24 години на добу, відеоспостереження, домофони не дозволять підозрілим особам проникнути на територію комплексу і, тим більше, у вашу квартиру.

ЖК «Молодіжне містечко» - це місце, де ви будете жити щасливим, комфортним та безтурботним життям, а також прекрасний варіант для фінансових інвестицій у нерухомість.