Низка районів Одеської області залишилися без бюджету розвитку: депутати подали в суд

Депутати облради від партії "Наш край" Іван Кюссе, Олександр Кащі, Олег СУЛАК, Георгій Чіклікчі і Юрій Дімчогло подали в суд і мають намір скасувати рішення щодо прийняття бюджету розвитку регіону на 2019 рік

Про це сьогодні розповіли представники політичної сили на прес-конференції, пише "Одеса-медіа".

Голова депутатської фракції "Наш край" Олександр Кащі зазначив, що понад 60% коштів бюджету розвитку розподілили між чотирма районами області та Одесою – залишивши без грошей інші 22 райони.

"Все було вирішено в кулуарах: депутати провладної партії обговорили і розподілили гроші напередодні сесії. Ми отримали проект бюджету в ніч перед сесією, фактично за кілька годин до голосування. В Одеській області існує "установка направити сили на просування провладних кандидатів". Тому основна частина бюджету розвитку були розподілені в райони, де мають намір обиратися представники від партії влади. Наприклад, у Подільському районі готується "зайти" в парламент діючий нардеп Олексій Гончаренко, а по Арцизького району - депутат облради Сергій Паращенко", - відзначили в "Нашому краї".

У відповідь на те, що відбувається більш 4 тис. Жителів півдня Одеської області підписали звернення до губернатора Максиму Степанову, голові облради Анатолію Урбанському і народному депутату Антону Кіссе, в якому висловили своє обурення щодо прийняття бюджету і несправедливого розподілу коштів між районами. Однак заклики до керівництва області виправити ситуацію залишилися без відповіді.

"Це неправильно, коли регіональна влада задовольняє свої політичні амбіції за рахунок більшості жителів Одеської області. Ми бачимо, як її дії спрямовані на знищення ряду районів, а ситуацію в цілому доводять до абсурду: в той час як в деяких селах можуть заморозити будівництво ФАПів, в інших населених пунктах, де є інтерес майбутніх кандидатів в народні депутати від провладної партії, зводять абсолютно новий паркан навколо кладовища ", - зазначив депутат облради Іван Кюсе.

Тепер рішення Одеської обласної ради від 21 грудня 2018 року №913 в частині затвердженого розподілу бюджету розвитку по об'єктах в 2019 році депутати партії "Наш край" вимагатимуть від суду визнати незаконним.

Ключовим аргументами політики називають те, що прийнятий документ суперечить українському законодавству, в тому числі Конституції, а крім того був прийнятий з порушенням регламенту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook